Bitcoin

Ünlü CMO SHIB, DOGE Varsayımı ile Sepetindeki 9 Altcoin’i Paylaştı!

BitYard borsasının CMO’su Michael Hung, yakın tarihli röportajında borsanın listeleme kriterlerinden ve 2022 planlarından bahsetti. Ayrıyeten kripto portföyünü ve SHIB ve DOGE’yi neden sevdiğini paylaştı. Kriptokoin.com olarak röportajın öne çıkan başlıklarını aktarıyoruz.

Michael Hung ile göğüs coin’ler üzerine özel röportaj

Michael Hung’un göğüs coin’ler hakkında fikirleriyle başlayalım. Kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, DOGE ve SHIB’in sert çökebileceğini söylemişti. BitYard CMO’su, yorumlarını borsa çerçevesinden yapıyor:

DOGE ve Shiba Inu üzere göğüs coin’ler konusunda çok tutkuluyum. Pek çok kullanıcı platformumuzda Doge ve Shiba Inu satın alıyor. Sanırım 500 büyük balinanın olduğu bir dünyadayız. Birçok insan bunu bilmiyor. Böylelikle, platformumuzda birçok göğüs coin olduğunu ve kullanıcılarımızın bu tokenleri desteklemek için dünyanın her yerinden geldiğini göreceksiniz. Dediğim üzere, 400’den fazla süreç çiftimiz var ve bunların tahminen %30’u göğüs coin’dir. Bu bahiste deliyiz.

“SHIB, DOGE ve başka göğüs coin’leri tutuyorum”

Michael Hung, altcoin portföyünü nasıl şekillendirdiğini de paylaşıyor:

Evet. Ben temel olarak FTT ve BNB üzere borsanın platform tokenlarına odaklanıyorum. Zira değiş tokuşların gücüne inanıyorum. SOL ve MATIC’im var. Göğüs coin’ere gelince, DOGE, Shiba Inu, Floki, Baby Doge ve SafeMoon tutuyorum. Çokça varlar ve onları seviyorum. Ayrıyeten Katman 2, Web 3.0 ve GameFi’nin 2022’de bize daha fazla sürpriz getireceğine inanıyorum.

Sizce bundan bir yıl sonra Bitcoin fiyatı ne olacak?

Takipçilerin merakla beklediği yanıt Hung’un Bitcoin fiyat varsayımıydı. Mütevazi bir kestirimde bulunan BitYard CMO’su, başkan kriptonun krizi fırsata çevireceğini öngörüyor:

Birçok kişi 2022’de finansal kriz riskinin çok yüksek olduğunu söylüyor, lakin Bitcoin’in hala 80.000 doların üzerine çıkma bahtı olduğuna inanıyorum. Enflasyon problemiyle karşı karşıya kalan daha fazla insan kripto para ünitelerine yatırım yapacak ve kar edecek. Yani tek sözle, kripto piyasasına inancım tam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.