Bitcoin

Ünlü Ekonomist, 4 Altcoin’e Gözleri Çevirdi: Yatırımlık!

Real Vision CEO’su Raoul Pal, piyasalarda haftalarca süren vahşi dalgalanmalardan sonra kripto tahminlerinde çıtayı yükseltiyor. Ünlü ekonomist bir dizi tweet’te 827.000 takipçisine kripto paralara yönelik duyarlılığın neden aniden düşüşe geçtiğini anlattı ve şimdi takip edilebilecek 4 altcoin projesini paylaştı. İşte ayrıntılar…

Ünlü ekonomist, 2022’nin yükselişle geçeceğine inanıyor

Pal, kripto yatırımcılarına, aradan geçen aylarda yaşanan dramatik yükseliş ve düşüşlere rağmen fiyatların Mayıs 2021 seviyelerine döndüğünü hatırlatıyor. Real Vision CEO’su, piyasanın daha fazla benimseneceğini ve farklı yaratıcı endüstriler tarafından da kabul göreceğini söylüyor:

Rekor bir patlama görmedik. NFT’lerde bir miktar spekülasyon gördük, ancak bu çoğunlukla zaten Ethereum’a sahip olan ve yakmak için karı olan insanların satışıydı. Üstel yeni kullanım durumları ile birlikte anlamlı kurumsal benimseme devam etmektedir. Ayrıca sanatçılar, müzisyenler ve markalar tarafından Web 3.0’ın önemi giderek anlaşılıyor. Bir tür devrilme noktasına ulaşıldı… Ve bence bu ayın sonunda hızlanacak ve 2022 BÜYÜK sürünün geldiğini düşündüğüm yıl.

Raoul Pal, 4 altcoin projesine gözleri çeviriyor

Raoul Pal’un bahsettiği 4 altcoin projesine gelince, Real Vision CEO’su Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi en iyi kripto paralara ve ayrıca Terra (LUNA), Avalanche (AVAX) ve Solana (SOL) altcoin’lere baktığını söylüyor. Pal, uzun ve kısa vade yatırımcılar için şu tavsiyeleri de veriyor:

Kaldıraç kullanmak istiyorsanız, yazabileceğiniz seçeneklere küçük primler ekleyin. Katman-1’ler BTC, ETH, LUNA, AVAX ve SOL daha iyi çekirdek kriptolardır. NFT’ler en spekülatiftir, ancak aynı zamanda hızlı bir şekilde yenilenirler, bu yüzden biraz da NFT yatırımı yapın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.