Alt Coin

Ünlü Ekonomist: Bu 5 Altcoin’de Fırsat Var! Parlayacaklar

Real Vision CEO’su ve ekonomist Raoul Pal, layer-1 altcoin projelerinin ve birlikte çalışabilirliğe odaklanmış Blockchain’lerin parlamasını bekliyor. Bu alanda, toplamda 5 altcoin projesinin bu yıl âlâ bir performans göstereceğini söyledi.  Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Raoul Pal, bu altcoin projelerinde yükseliş öngörüyor

Yeni bir röportajda Pal, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) her birinin kendi sebepleriyle “temel yatırımlar” olarak hareket ettiğini söylüyor. Ekonomist, yatırımlarına ağ etkileşimi ve kripto paranın içerisinde hangi ağların büyüdüğü açısından baktığına dikkat çekerek Ethereum’un, geliştirici sayısı ve yatırım yapan insan sayısı açısından en büyük, en sağlam ağ olduğu sonucuna varıyor. “Alandaki en büyük kripto olan Bitcoin, öbür bir temel yatırımdır,” tabirlerini kullanıyor. Real Vision CEO’su, dikkat ettiği başka beş altcoin’in Ethereum (ETH) rakipleri Terra (LUNA), Avalanche (AVAX), Solana (SOL) ve Polygon (MATIC) ile Quant (QNT) olduğunu söylüyor ve aşağıdaki tabirleri kullanıyor:

Terra, Avalanche ve Solana üzere layer-1 projelerini görüyoruz. Sanırım 2022 birlikte çalışabilirlik yılı olacak, bu yüzden bize bu fırsatları verebilecek öteki projeler olan Polygon, Quant’a bakıyoruz.

Pal ayrıyeten 2022’nin merkezi olmayan finans (DeFi), non-fungible tokenlar (NFT’ler) ve toplumsal tokenlar için yükseliş yılı olmasını beklediğini söyledi. Eski Goldman Sachs yöneticisi, Dubai, Abu Dabi, Kuveyt ve Suudi Arabistan dahil olmak üzere bankalar ve devlet varlık fonları üzere büyük yatırımcılardan daha fazla kripto para benimsemesi beklediğini söyledi ve aşağıdakileri ekledi:

Bankaların esasen bilançolarında değil, ticaret defterlerinde olacağını düşünüyorum. Alanda daha fazla emeklilik fonu ve kurumsal yatırımcı göreceğimizi düşünüyorum ve bence bu yıl yatırım fonlarının yılı olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.