Alt Coin

Ünlü Ekonomist: Bunlar, Patlayacak Sıradaki Altcoin’ler!

Real Vision CEO’su Raoul Pal, bu yıl Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için fiyat maksatlarını açıklarken, önümüzdeki aylarda düzgün performans göstereceğine inandığı yeni bir altcoin kümesine dikkat çekiyor.

Raoul Pal, bu altcoin projelerine dikkat çekti

Pal, yeni bir Real Vision Finance röportajında, yılın sonuna gerçek, uygun makroekonomik şartların; Bitcoin ve Ethereum’u sırasıyla 100.000 ve 10.000 doların üzerine çıkarabileceğini söylüyor. Hesaplamasında logaritmik kanalları kullandığını söyleyen ekonomiste nazaran bilhassa yılın son devirlerinde ABD merkez bankası mali genişlemeye giderse BTC ivme kazanarak yüzde 300’ün üzerine çıkabilir. Ethereum da çok daha yüksek düzeylere ulaşabilir. Yazma sırasında, Bitcoin 43.898.00 dolardan süreç görürken, Ethereum 3.283.07 dolardan el değiştiriyor.

Eski Goldman Sachs yöneticisi ayrıyeten 2022’nin toplumsal tokenların yılı olacağını iddia ediyor. Toplumsal tokenlar kişilikler, markalar yahut topluluklar tarafından sağlanan pahası paraya çeviren kripto para üniteleridir. Toplumsal tokenlara birkaç örnek olarak RAC (RAC), Friends With Benefits (FWB), Alex Masmej (ALEX), JROCK ve tüm taraftar tokenları verilebilir. Bu alanı daha âlâ anlamak için Kriptokoin.com olarak hazırladığımız bu makaleye de göz atabilirsiniz. Son olarak Pal, aşağıdaki sözleri kullanıyor:

Bir müddettir bundan kaçınıyorum zira üzerinde çalıştığım ve hakkında hakikaten konuşamayacağım şeyler var, fakat bence bu yıl toplumsal tokenların yılı. Beşerler şimdi anlamıyor. Bunun hakkında konuşuyorum. Bored Ape’in ape tokenıyla alana girdiğini görüyoruz. Bunlardan daha var, fakat hala küçük ölçekli. Kimi devasa toplulukların tokenleştiğini ve token iktisadının gücünü göreceğiz. İnsanların farkında olmadığı en büyük şey bu, zira şimdi görmediler. Bu yıl için büyük iddiam bu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.