Bitcoin

Ünlü Ekonomist, Kripto Para Yatırım Stratejilerini Paylaştı!

Real Vision CEO’su ve kıdemli ekonomist Raoul Pal, piyasalardaki düşüş eğiliminin ortasında kripto para ünitesi yatırım stratejisini kripto meraklılarıyla paylaşıyor. Raoul Pal, 828.300 Twitter takipçisine kripto varlıklarından rastgele birini satarak kar elde etmediğini ve bunun yerine varlıklarına ekleme yaptığını söyledi. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Kripto para yatırım stratejileri

Ünlü yatırım gurusu ayrıyeten, uzun vadeli bir görünüme sahip olacak Exponential Age Asset Management olarak bilinen bir kripto yatırım fonu kurduğunu söylüyor. Raoul Pal diyor ki:

Beşerler rastgele bir kâr alıp almadığımı sordular; ve karşılık hayır. Nakit param olduğunda bahsime eklemeye devam ediyorum. Dijital varlıklar ortasında geçiş yaptım ve ayrıyeten yıllarca ticarette kalmak için bir kripto para muhafaza fonu kurdum.

Real Vision CEO’su Raoul Pal, kripto varlıklarının kıymetli ölçüde paha kazanması durumunda ferdî harcamalarını karşılamak için kar elde edebileceğini söylüyor. Karşıtı olursa, Pal satmayacağını söylüyor. Pal: “Alan daha karmaşık ve zorlaştıkça bu fonu temel konumum için ayıracağım. Lakin birtakım ömür masraflarını yatırımlarımdan uzak tutacağım. Ödemem gereken büyük bir konut uzantısı var! Neyse ki gelirimden bunun için ödeme yapabilirim. Yatırımlarımı küçültmeyip büyüteceğim” diyor.

Pal ayrıyeten tüm nakitinin kripto para ünitesinde olduğunu, borçsuz olduğunu söylüyor. Günlük masraflarını karşılamak için farklı bir gelire bağımlı yaşıyor. Şöyle diyor Pal:

Bütün param dijital varlıklarda. Faturaları ödemek dışında her şey… Ayrıyeten borcum yok ve gelirim var, bu yüzden kar ve ziyan dalgalanmalarını telaş duymadan karşılayabilirim. Kendi seyahatinizi seçin. Uzun oyunu oynamak için göze alabileceğiniz riski alın ve çabucak varlıklı olmaya çalışmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.