Alt Coin

Ünlü Ekonomist, Patlamaya Hazır 3 Altcoin’i Duyurdu!

Real Vision CEO’su Raoul Pal, Ethereum’un toplanmaya hazır olduğunu ve yatırımcılar ortasında tanınan olan iki altcoin projesinin ETH ile rekabet etmeye hazır olabileceğini söylüyor. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Raoul Pal’in beğendiği altcoin projeleri: LUNA, DOT, ETH

Ünlü ekonomist, verdiği yeni bir röportajda, kıymetli yatırımcılar olarak gördüğü bir dizi tesirli kişinin, altcoin projeleri Terra (LUNA) ve Polkadot (DOT) konusunda optimist olduğunu söylüyor:

Real Vision’ın kurucu ortağı olan ve Küresel Macro Investor için çalışan Remi (Tetot) da dahil olmak üzere çok sayıda yatırımcı, Terra’da çok optimist. Uzayda çok kıymetli yatırımcılar olduğunu düşündüğüm birçok insan, Polkadot konusunda hala çok optimist ve uzun vakittir da o denli. Asla herkesin yapmasını beklediği şeyi yapmadı, ancak yeniden de zihninizi bu şeylere açık tutmalısınız. Yoksa öbür bir şey olabilir. Apansızın öteki bir şey ortaya çıkıyor, farklı bir kullanım durumu buluyor ve siz farkına varmadan bu tıp şeyleri takas etmek sahiden güç.

Raoul Pal ayrıyeten Ethereum için 2022 kestirimini paylaşıyor. Önde gelen akıllı kontrat platformunun hala dünyadaki en büyük trade imkanı olduğunu belirtiyor:

Hala sahiden güçlü bir koşumuz olduğunu düşünüyorum. Bence, esasen sahip olduğumuz bu cins bir yıllık yan düzeltme, daha fazla benimseme, daha fazla kullanım örneği ortaya çıktıkça gerçekleşiyor. Hala riske nazaran ayarlanmış ETH’nin vakit içinde son derece güzel olacağını düşünüyorum.

“Kullanımının değerli olmasının nedeni, çok tanınan olması” diyen ünlü ekonomiste nazaran, öbür tüm katman-1’lerin daha merkezi olmayan katmanı olduğu için, üzerine inşa edilecek şeyler için bir itibar Blockchain’i üzere. Raoul Pal, şu değerlendirmeyi yapıyor:

Bu yüzden, ETH 2.0’a yönelik değişikliğin de gelmesiyle bana mantıklı geliyor. Bence bu anlatı da vakitle gelişecek, bu yüzden hala ETH’deki yükselişin çok büyük olduğunu düşünüyorum. Piyasa kıymeti açısından nereye gidebilir, yalnızca piyasa bedeli açısından buradan 10 kat daha gidebilir. Kim bilir, hangi vakit diliminde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.