Alt Coin

Ünlü İsim, Bu Altcoin’den Aldı: Artık Yatırımcıyım!

Kripto paralar artık, ünlüler dünyasının da gündemine girdi. Türk kripto fenomenlerini takip eden ünlülerin de kripto paralara ilgi gösterdiğini görmeye başladık. En son kripto piyasasına adım atan ünlü sima ise son günlerde kripto fenomenlerinin bahsettiği bir altcoin projesinden aldığını söyleyen türkücü İsmail Türüt’ün kızı Yasemin Türüt oldu. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Ünlü türkücünü kızı ve oğlu bu altcoin projesinden aldığını paylaştı

İsmail Türüt’ün kızı Yasemin Türüt,  Twitter’da 213 bin takipçisi olan theKriptolik takman isimli kripto fenomeni, bir altcoin hakkındaki bilgilendirme talebine yönelik tweet’ine yanıt olarak kendisinin de bu altcoin projesinden aldığını belirterek karşılık yazdı.

Kripto fenomeni, son bir kaç gündür DM’den kendisine altcoin projesi Mancium Token (MANC) hakkında sorular sorulduğunu belirterek, projenin 11 şubatta ön satışa çıkacağını ve yol haritasının âlâ göründüğünü Twitter hesabından paylaştı. Yasemin Türüt de, bu paylaşımın altına “galiba artık mancium yatırımcısıyım” yazdı. Daha sonraki paylaşımlarında da “hiç derdim yokmuş üzere vurulduk manciuma haydi bakalım bekliyoruz” dedi.

Ailecek bir karar olacak ki yalnızca Yasemin Türüt’ün kardeşi Miraç Türüt de kripto para piyasasına giriş yapmakta gecikmedi. Miraç Türüt, berberinin de bu altcoin projesinden bahsettiğini söyleyerek MANC almaya karar verdiğini tweet’ledi.

Manc Token projesi nedir ?

Mancium, ortaya koyduğu oyun ve teknolojilerle, Blockchain ile oyun dünyasını bir ortaya getiren teknoloji teşebbüsü olarak tanınıyor. Meydana getirdiği oyunları adım adım kriptonun geleceği olarak görülen Metaverse kainatına de adapte etmeyi planlıyor. Birebir vakitte oyun içerisinde ortaya konan yapıtları de Non Fungible Token (NFT) dünyasında satışa çıkarmayı amaçlıyor.

Son vakitlerde Metaverse ile de yakından gördüğümüz Blockchain, oyun dünyası ismine kıymetli derecede fırsatlar sunuyor. Oyun geliştiricilerin yanı sıra, oyun severler de oyunların ve firmaların bir modül olmak istiyor. Blockchain teknolojisi tam da burada devreye giriyor. Oyun geliştirmeye ve oyun teknolojilerine tutkulu gençler ve oyunların yatırımcısı olmak isteyenler için birçok avantajı da beraberinde getiriyor.

Bununla birlikte belirtmek gerekiyor ki kripto paralar epey dalgalı ve dolandırıcılık olaylarının da sık sık gündeme geldiği bir piyasadadır. Bu nedenle kâfi bilgi edinmeden tavsiye yahut yönlendirme ile kripto para almak, hüsranla sonuçlanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.