Alt Coin

Ünlü Milyarder, Aldı: Bu Altcoin Piyasası 2022’de Parlayacak!

Ünlü milyarder Mike Novogratz, NFT’lerin 2022’de kripto para ünitelerinden daha düzgün performans göstereceğine inanıyor. Milyarder, yorumlarına bakılırsa bu altcoin piyasasına güveniyor. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Ünlü milyarder Mike Novogratz, bu altcoin piyasasına güveniyor!

Galaxy Digital patronu Mike Novogratz‘a göre, değitirilemeyen tokenler yani NFT’ler 2022’de kripto para ünitelerinden daha güzel performans gösterecek. Milyarder kısa müddet evvel, ABD pay senetleri düşüş eğiliminde kalırsa kripto piyasasının sakinliğini yine kazanmak için çaba etmeye devam edeceğini öngördü. Mike Novogratz bahse yönelik şu yorumlarda bulundu:

Pay senetleri bir üs bulana kadar kripto paralar toplamakta zorlanacak.    

Ekim ayında Novogratz, NFT pazarının çok fazla ısındığını söyleyerek alıcıları masadan biraz kâr almaya çağırdı. Ancak durum bu türlü değildi ve dal, daha geniş kripto para piyasasında belirsizliğe karşın gelişmeye devam ediyor.   Norveçli kripto analitik şirketi Dune Analytics tarafından sağlanan bilgilere nazaran, OpenSea pazarındaki günlük süreç hacmi 1 Şubat’ta 247 milyon dolara ulaştı.    

Milyarder, bir CryptoPunk satın aldı!

Kasım ayının başlarında Novogratz, yaklaşık 440.000 dolar kıymetinde Ethereum karşılığında bir CryptoPunk satın aldı ve birebir vakitte Galaxy Digital’in NFT koleksiyonunun lansmanını duyurdu. Walmart üzere global markalar da NFT çılgınlığının bir kesimi olmaya çalışıyor. Görüşüne bakılırsa bu patlama devam edeceğe benziyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.