Alt Coin

Ünlü Milyarder, Bu Altcoin’leri Gizlice Biriktiriyor!

Ünlü milyarder Mark Cuban, birkaç NFT ve Ethereum (ETH) üzerine inşa edilmiş kripto paraları içeren altcoin portföyünü açıkladı. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Mark Cuban, bu 7 altcoin projesine yatırım yaptı!

ETH arama motoru EtherScan’a göre, Mark Cuban’ın en büyük altcoin varlıkları ortasında data değişim platformu Ocean Protocol (OCEAN), çapraz zincir akıllı kontrat protokolü Rarible (RARI), Olympus DAO (gOHM) ve Audius (AUDIO) yer alıyor.  İş adamı ayrıyeten kripto cüzdanının bir kısmını halka açtı ve NFT koleksiyonunu toplumsal kripto koleksiyon platformu Lazy’de sergiliyor.

Mark Cuban’ın koleksiyonu, ETH rakipleri Solana (SOL) ve Polygon (MATIC) üzerine konseyi NFT’lerin yanı sıra ETH’nin kendisini de içeriyor. Mark Cuban, komedyen Jon Stewart ile yakın vakitte yaptığı bir röportajda, en son yatırımlarının %80’inin kripto varlıklara yapıldığını, zira yeni jenerasyonların kripto para ünitelerini iş modellerine dahil etme mümkünlüğünün çok yüksek olduğuna inandığını ortaya koyuyor. Mark Cuban bahse yönelik şu yorumlarda bulunuyor:

Şu anda yaptığım yatırımlar klasik işletmelerde değil, Shark Tank’ta yapmadığım yatırımların %80’i kripto para ünitelerinde ve onun çevresinde…

Mark Cuban, yatırım yapmak istediği altcoin’leri de paylaştı!

Mark Cuban daha sonra Stewart’a kendisinin daha az spekülatif bir yatırımcı olduğunu söylüyor ve merkezi olmayan kripto para ünitelerinin ilerleyen iş dünyasında legal kullanım durumlarına sahip olacağına inandığını vurguluyor. Mark Cuban bahse yönelik şu yorumlarda bulunuyor:

Bitcoin ve Dogecoin hakkında okuduğunuz tüm spekülasyonları bir kenara bırakın. Bunu bir kenara bırakın, bu yalnızca pay senetleri ve her şeyle oynanan oyundur. Merkezi olmayan özerk bir tertip (DAO), temel olarak merkezi bir tertip olmadığını söylüyor. Her şey merkezi olmayan ve emniyetli. Yani bundan kastımız, bir idare kümesi, idare konseyi ya da karar veren bir CEO yok… Ve böylelikle, o uygulamada bir tokene sahip olan herkes, gövdenin, ağın tarafını belirlemek için her vakit eşit olmasa da tipik olarak eşit bir oya sahiptir. Bu, karar verme sürecini değiştiriyor ve benim yatırım yapmak istediğim yer burası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.