Alt Coin

Ünlü Milyarderden Bu Altcoin’e Dev Yatırım: Fiyat Fırladı!

Yeni başlayanların eserlerine sinema eklemesine müsaade veren ve Youtube ve Twitch üzere sistemlere rakip olarak gösterilen, başkan altcoin Ethereum tabanlı ve katiyetle merkezi olmayan yerleşik bir görüntü akış ağı protokolü olan Livepeer (LPT), tanınmış yatırımcı Alan Howard ve yatırım şirketi Tiger World’ın takviyesiyle gücünü artırmayı başardı. Haberin akabinde altcoin fiyatı kırmızıdan yeşil bölgeye sıçradı. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Alan Howard’ın yatırım haberi altcoin fiyatını yükseltti

Livepeer’in 28 milyon dolarlık bir yatırım topladığı B serisi fonlama tipi, aslında yaklaşık 5 ay evvel başladı. Bu çeşit bir vakitler tanınmış sanal fon denetim şirketi Grayscale tarafından yönetildi. Alternatif olarak, biraz vakit alan çeşidin sonunda 20 milyon dolarlık fon toplandı.

Brevan Howard Asset Management’ın kurucularından Alan Howard, ferdî yatırımlarına ağırlaşmak ve yönetmek için 2019 yılında CEO koltuğundan istifa etti. Forbes’a nazaran, Alan Howard’ın yaklaşık 2,8 milyar dolarlık serveti bulunuyor. Livepeer, yeni yatırımların sonbaharda alınan MistServer görüntü yazılımı için kullanılacağını ve bu sayede müşteri kitlesini genişletmeyi amaçladığını belirtiyor. MistServer, geliştiriciler için eksiksiz olacak formda tasarlanmış ve internet akışı için kıymetli özelliklere sahip, sonraki jenerasyon bir canlı akış aracı olarak görülüyor.

Livepeer’in süratli yol haritası, yapay zeka tarafından desteklenen akıllı görüntü ve peer-to-peer içerik malzemesinden oluşuyor. Bunun yanı sıra, yapay zeka ile ek olarak geliştirilen içerik malzemesi izleme, melodi algılama ve görüntü parmak izini andıran maksatları bulunuyor. Uzun vadeli planlar ortasında, protokolün kıymetli bir kısmını Katman-2 tahlillerine kaydırarak, süreçleri node operatörleri ve token sahipleri için çok daha ucuz hale getirmek var. Ve bunu görüntü geliştiricilerine kaynaklı bir tarz olarak vermeyi planlıyor.

Haberin akabinde altcoin fiyatı CoinMarket Cap bilgilerine nazaran günlük bazda %10’un üzerinde artarak 52 dolara ulaştı. Yazının yazıldığı sıralarda ise LPT 47,66 dolardan süreç görüyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.