Alt Coin

Ünlü Milyoner Açıkladı: Bu 4 Altcoin’den Satın Aldım! Çünkü…

Shark Tank yıldızı Kevin O’Leary, Trader TV ile yaptığı röportajda Bitcoin ve altcoin portföyüne ışık tuttu. Ayrıyeten, Ethereum’un şu anda en büyük yatırımı olduğunu açıkladı. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

O’Leary, altcoin portföyünün ayrıntılarını aktardı

Trader TV ile yaptığı röportajda O’Leary, her ikisi de önde gelen akıllı kontrat platformları olan Ethereum ve Solana’ya yatırım yaptığını açıkladı. Ayrıyeten, Blockchain ölçeklendirme tahlili Polygon (MATIC) ve önde gelen bir eşler ortası ödeme ağı olan Hedera Hashgraph (HBAR) için değerli bir yatırımı var. Röportajda şunları söyledi:

Bence Bitcoin bir yazılım. Bence Ethereum bir yazılımdır. HBAR’ın bir yazılım olduğunu düşünüyorum. Polygon bir yazılımdır. Hepsine yatırım yapıyorum.

O’Leary, şu anda en büyük yatırımının Ethereum’da olduğunu da ortaya koydu. Bununla birlikte, kıymetli ölçüde Solana’ya (SOL) sahip olduğunu da belirtti ve Polygon takımıyla yaptığı bir toplantının kendisini büsbütün etkilediğini açıkladı. Polygon takımıyla Dubai’de tanıştığını, gas fiyatlarını ve maliyeti düşürmeye yönelik oluşturulan teknolojilerinden etkilendiğini belirtti. Bu nedenle yatırım yaptığını açıkladı.

O’Leary, kripto pazarındaki tahsisini değerli ölçüde artırdığını belirterek 2022 için planlarını da açıkladı. Şu anda her gün yeni projelere ve mutabakatlara bakmak için değerli ölçüde vakit harcadığını söyledi.  Ayrıca, geçen yılın birinci çeyreğinde kripto alanındaki maruziyetinin yaklaşık %3 olduğunu, lakin şu anda FTX ve Circle ile yaptığı çalışmanın bir sonucu olarak maruziyetinin %10’un üzerinde olduğunu belirtti. O’Leary, 2022’deki kripto alanı kestirimine gelince, düzenleyici çıkmazın 2022’ye kadar devam edeceğine ve ABD pazarında harika bir şey olmayacağına inandığını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.