Bitcoin

Ünlü Milyoner: Bitcoin Aralık’ta Bu Düzeylerde Olabilir!

Dünyaca ünlü güçlü, Bitcoin fiyatının bu yıl sonunda hangi düzeylerde olacağına dair kestirimlerde bulundu. Ünlü milyoner Fred Schebesta, Finder’in kurucusu. Bitcoin (BTC) için yaptığı kestirimlerin detayları Kriptokoin.com’da.

Bitcoin Aralık’ta bu düzeylerde

Avustralya’nın önde gelen zenginlerinden olan yatırımcı hali hazırda BTC’deki düşüşe pek aldırış etmeden yıl sonundaki fiyatının bugünkü fiyatın iki katı olacağını savunuyor. Ünlü güçlü Schebesta’ya nazaran, Bitcoin fiyatı içinde bulunduğumuz yılın sonunda 73.000 dolar civarında olacak. Tabiki ünlü milyonere nazaran bu yükseliş sırasında ani iniş çıkışlar ile bir ölçü volatilite kaçınılmaz olacak. Avustralya’nın önde gelen zenginleri ortasında yer alan ünlü teşebbüsçü mevzu hakkında şu sözleri kullanıyor:

Bitcoin fiyatı şu anda bir düzeltme sürecinde bulunuyor ve stabil hale gelmesi önümüzdeki yılı bulabilir. BTC hayli istikrarsız bir varlık lakin vakit geçtikçe bu volalite azalarak eskisi kadar keskin olmamaya başlayacak.

Ünlü teşebbüsçü BTC fiyatını iki katına çıkarak 73000 bin dolar düzeylerine ulaşacağı tarih konusunda da epey tezli. Ünlü varlıklı bu tarihi 2022 yılının Aralık ayı olarak belirledi. Ünlü güçlü ve yatırımcının bu kelamları ve tahminleir daha evvel yaptığı isabetsiz BTC kestirimlerinin gölgesi altında kalıyor. Şöyle ki, BTC 65 bin dolar civarında iki bir hafta içinde 70 bini göreceği istikametinde iddialarda bulunmuş ve yanılmıştı. Bu kestirimin akabinde BTC 35 bin dolara kadar inerek yatırımcısını üzmüştü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.