Alt Coin

Ünlü Milyoner: Bitcoin’den Çok Bu Altcoin’den Tutuyorum!

Shark Tank yatırımcısı ünlü milyoner Kevin O’Leary, çeşitli altcoin projelerinde 33 farklı durumu olduğunu söyledi. Kriptokoin.com olarak ünlü ismin kripto para yorumlarını aktarıyoruz…

Kevin O’Leary, bu altcoin projelerine dikkat çekti

Kripto para ünitesine kuşkuyla yaklaşan Bitcoin savunucusu, yakın vakitte verdiği bir röportajda kripto para varlıklarının bir kısmını ortaya çıkardı. Shark Tank sunucularından biri olan O’Leary, aşağıdaki tabirleri kullanıyor:

Ferdi olarak tokenlar ve zincirlerde 33 farklı durumum var. Geniş bir çeşitlilik. Biliyorsunuz, buna pay senedi portföyünü yönetmek üzere bakıyorum. Portföyümde hiçbir şeyde yüzde 5’ten fazla yok, hiçbir dalda de yüzde 20’den fazla yok. Bu, kripto paralarda yüzde 20’ye kadar çıkabileceğim manasına geliyor. Şu anda yüzde 10’un biraz üzerindeyim, yaklaşık yüzde 10,7.

O’Leary, Ethereum, Polygon ve Solana üzere “gerçek sıkıntıları çözdüğüne” inandığı kimi kripto paralarda konumları olduğunu söyledi. O’Leary, Polygon yatırımcısı olduğunu, zira “Ethereum’un karşısına çıkarak, süreçleri bir ortaya getirerek maliyeti düşürmeye çalışmak ve böylelikle gas fiyatlarını indirmeye çalışmasının mükemmel olduğunu düşündüğünü” belirtiyor. Solana (SOL), Ethereum (ETH) ve Hedera (HBAR) yatırımlarında da bu usul kanılar paylaştığına dikkat çekiyor.  Yatırımcı ayrıyeten en büyük kripto para ünitesi Bitcoin olmasına karşın, portföyünde daha fazla Ethereum’u olduğunu söyledi ve aşağıdaki tabirleri kullandı:

Bitcoin’de bir durumum var. En büyük konumum değil, yeniden de üst çeyrekte. Ethereum şu anda benim için Bitcoin’den daha büyük.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.