Alt Coin

Ünlü Milyoner: Bu Altcoin Yatırım Yapmaya Değer!

Shark Tank’ın sunucularından Mr. Wonderful olarak da tanınan Kevin O’Leary, verdiği bir röportajda kriptonun Microsoft, Google ve Amazon üzere teknoloji devlerinin paylarına ne kadar benzediğini belirterek, teknoloji şirketlerini seven risk sermayedarlarının misal kriterlere nazaran Bitcoin (BTC) ve önder altcoin Ethereum’a (ETH) kolaylıkla yatırım yapabileceğini paylaştı. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Mr. Wonderful’un altcoin yatırım tercihi hangisi?

Kevin O’Leary, teknik pay senetlerinin tarihi olarak dalgalı olduğunu ve birçoğunun, yararlarına nazaran değil, büyüme ölçütlerine nazaran süreç gördüğünü söylüyor. Teknoloji bölümü büyümeye devam edecek, diye ısrar ediyor. Zira bu ağır topların iş modelleri değişmemesine karşın hiçbirimiz Zoom, Microsoft yahut Google’ı daha az kullanmayacağız.

Mr. Wonderful, Amazon payına atıfta bulunarak, sahip olduğu 17 yıl boyunca her yıl %40-50’ye varan düzeltmeler gösterdiğini belirtiyor. Bu nedenle, buradaki kaçınılmaz piyasa volatilitesini, yatırımını dağıtmak ve temel olarak düşüşü satın almak için bir fırsat olarak kullanıyor.

Yeni yılda en güzel yatırım fırsatı olarak neyi gördüğüne ait bir soruyu Kevin O’Leary, son 24 ayda tokenler ve NFT’ler dahil olmak üzere kripto ve Blockchain bölümünü yakından izlediğini söylüyor. Ünlü milyonere nazaran, yatırımcılar temelde yazılıma yatırım yaptıkları için üstte bahsedilen şirketlere para yatırıyorlar. Mr. Wonderful, şu açıklamayı yapıyor:

Bitcoin, Ethereum, Polygon ve bir bütün olarak Blockchain de yazılım çeşitleridir. Bilhassa önder altcoin Ethereum, global olarak kullanılan ödeme sistemlerinde hizmet sağlayan bir yazılım çeşidi. Bu, benim yatırım tercihim.

Kevin O’Leary, yatırım yapılacak kripto paraları ve altcoin projelerini seçme konusunda, pay senetleri için kullandığı kuralın birebirini uyguluyor: Bir durumda portföyün en fazla %5’i ve bir bölümde en fazla %20. Bununla birlikte, O’Leary şimdiye kadar standart %20’sinin dışında kriptoya %10,7’nin biraz üzerinde yatırım yaptı ve kriptoda çok fazla konumu var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.