Alt Coin

Ünlü Milyoner, Bu Altcoin’lere İşaret Etti: 2022 Onların Yılı!

Shark Tank’tan Kevin O’Leary, 2022’nin NFT’lerin yılı olduğunu düşünüyor. Shark Tank yatırımcısı ve kripto uzmanı Kevin O’Leary, NFT’lerin Bitcoin‘den daha büyük olacağına inanıyor. O’Shares Investments’ın lideri, bir altcoin kategorisi olan NFT’lerin gerçek dünya öğelerinin mülkiyetini, özgünlüğünü ve envanter idaresini dijital olarak takip etme yetenekleri nedeniyle kıymet tabir ettiğini söyledi. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Bu altcoin projelerine dikkat

Bir vakitler Bitcoin’i “çöp” olarak isimlendiren O’Leary, artık kripto para ünitelerine ve NFT’lere yatırım yapmanın Amazon ve Google’ın birinci günlerine yatırım yapmak üzere olduğunu söylüyor. O’Leary şöyle diyor:

Microsoft’a (MSFT) ve Google ve Amazon’a yatırım yaparsanız, yatırım yaptığınız çekirdek nedir? Temelde bir yazılım. Eh, Bitcoin bir coin değil, aslında bir yazılımdır. Blockchain yazılımdır. Ethereum… HBAR, Polygon, yazılımdır. Münasebetiyle asıl karar, yazılıma yatırım yapmak isteyip istemediğinizdir, zira bu bir üretkenlik aracıdır. Bilhassa ödeme sistemlerinde dünya çapında kullanılan bir hizmet sunuyor.

Shark Tank yatırımcısı ve kripto-dönüştürücü Kevin O’Leary, takas edilemeyen tokenlerin (NFT’ler) BTC‘den daha büyük olacağına inanıyor. O’Leary, NFT’lerin gerçek dünya öğelerinin sahipliğini, özgünlüğünü ve envanter idaresini dijital olarak izleme yetenekleri nedeniyle paha sunduğunu söyledi. O’Leary şöyle diyor:

Karşılaştığım en büyük zorluklardan biri envanter idaresi, sigorta idaresi ve akabinde natürel ki kimlik doğrulamadır. Beşerler bana vintage saatler teklif ettiğinde, uydurma olup olmadığını anlamak için çok şiddetli bir doğrulama sürecinden geçmem gerekiyor, piyasada çok fazla düzmece saat var. NFT’ler tüm bu sıkıntıları çözebilir.

O’Leary, 2021 kriptonun daha yaygın hale geldiği yıl olsaydı, 2022’nin bölümde net bir düzenleme görebileceğini söylüyor. O’Leary “Eğer onu düzenlersek, kurumları içine alır ve uyumlu olmaları için bir yol bulursak, bu alana trilyonlarca dolar girecek, zira bunun pragmatik bir kullanımı var” diyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.