Alt Coin

Ünlü Müzikçi: Bu Altcoin’e Başka Bir Sempatim Var!

Aslen Erzincanlı Türk halk müziği sanatkarı Sevcan Orhan, Türkiye’nin kripto para ünitelerini kaçırmaması gerektiğini söylediği bir dizi açıklamada bulundu. Kendisine yöneltilen sorular, basına yansıyan kripto para haberlerine gelince, Sevcan Orhan “değişime ayak uydurmazsak yaratılışımıza aykırı düşmüş oluruz” tabirleriyle teknolojik çağa adapte olmanın gerekliliğini vurguladı. Orhan’ın ayrıyeten sempati duyduğu altcoin projesiyse “Ethereum”. Türk halk müziği sanatkarı kripto paralarla ilgili açıklamanın basın danışmanın fikri olduğunu söylüyor.

Sevcan Orhan, başkan altcoin projesine sempati duyduğunu söylüyor!

Sevcan Orhan, kendisine yöneltilen magazin sorularından sonra kripto paralarla ilgili konuştu. Türk halk müziği sanatkarı, kripto paralarla ilgili açıklama yapmanın basın danışmanın fikri olduğunu söylüyor. Orhan’ın en dikkat çeken açıklamaları ortasında “tüm dünya tarafından kabul gören bir sistemi biz neden reddedelim ki?” tabirleri yer aldı. Değişmeyen tek şeyin değişim olduğunu söyleyen Türk sanatçı, sempati duyduğu altcoin projesinin Ethereum (ETH) olduğunu söylüyor.

Orhan ayrıyeten, çağa ayak uydurulması gerektiğini de vurguluyor. 39 yaşındaki uzun vakittir etrafındakilere kripto paraları anlatmaya çalıştığını söylüyor. Ethereum’a farklı bir sempati duyduğunu tabir eden Orhan, bunun nedenini “anladığımdan değil”, “ismi bana sempatik geliyor” açıklamalarıyla cevapladı. Bu ortada, Türk halk müziği sanatkarı bir cüzdan sahibi olmadığını, lakin en yakın vakitte olacağını ekliyor.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere Ethereum fiyatı son 24 saate %6.18, son 7 günde %4.92 geriledi. Piyasa bedeline nazaran en büyük altcoin, 454 milyar dolar piyasa kıymetiyle 3,836.64 dolardan süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.