Alt Coin

Ünlü Profesör, Yükselecek Altcoin’leri Duyurdu: İşte Dev Liste!

Tanınan yatırımcı ve profesör Adam Cochran, 2022’de daha yeterli performans gösterecek altcoin projelerinin bir listesini ortaya koyuyor. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Adam Cochran, bu altcoin projelerinin yükseleceğini düşünüyor

Adam Cochran, 2022 için daha âlâ performans göstereceğini ve güçlü olmaya devam edeceğini düşündüğü coin’lerin listesini Twitter üzerinden paylaştı. Bunların satın aldığı, stake ettiği, kilitlediği, unuttuğu coin’ler olduğuna dikkat çekti. Analistin en üst sıradaki coin’leri ortasında Ethereum (ETH) Yearn Finance (YFI), CVX ve Keep Network (KEEP) olmak üzere dört varlık yer alıyor. Ethereum’un bariz bir seçim olduğunu söylüyor ve ETH 2.0’ın devasa ekonomik döngüleri yönlendirdiğini söylüyor. YFI’a gelince, büyümelerinin, dış gelirlerinin, token modelini değiştirmesinin, yaklaşan geri alımların ve kullanım durumunun; coin’de yükselişi tetikleyeceğini düşünüyor. Curve’ü (CVX) DeFi’ın “kral yapıcısı” olarak nitelendiriyor.

Bir sonraki kategoride, güçlü performans gösterecekler yer alıyor. Cochran’a nazaran, bu varlıkların 2022’de emsal kümelerinden güçlü bir formda daha uygun performans gösterebilir. Bu kategoride Felixo (FLX), Curve Dao (CRV), Alchemix (ALCX), Balancer (BAL), 0x (ZRX), Frax Share (FXS), Ribbon Finance (RBN) yer alıyor. Yeterli performans gösterecek üçüncü kategoride Fantom (FTM), Avalanche (AVAX) üzere coin’ler yer alıyor. Bedel odaklı ve çok-yıllık bazda daha uygun performans gösteren dördüncü kategoride Maker (MKR), Helium (HNT), Compound (COMP) üzere coin’ler yer alıyor.

Riskli ve kazanan olup olmadığı muhakkak olmayan, fakat açıkça potansiyeli olan coin’ler ortasında API3, Hundred Finance üzere projeler yer alırken düşüş yaşayabilecek yüksek riskli altıncı kümede Pickle Finance üzere projeler bulunuyor. Son olarak, farming mümkünlüğü olan projeler olarak CowSwap üzere projelere işaret ediyor. Yazının sonuna geldiğimizde, bunların sadece Adam Cochran’ın kestirimi olduğunu ve her yatırımcının kendi araştırmasını yapması gerektiğini belirtmek isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.