Alt Coin

Ünlü Sanatçı: Tüm BTC’lerimi Satıp Bu Altcoin’den Aldım!

Rusya’nın en büyük rap yıldızlarından biri, yeni müziği ve toplumsal medya tanıtımıyla bir altcoin projesini destekliyor. Üst seviye Rus müzisyen ve kelam muharriri Alisher Morgenshtern resmi bir TON elçisi oldu. Ayrıyeten sanatçı, tüm BTC’lerini sattığını ve onun yerine TON isimli altcoin’den satın aldığını da belirtiyor. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Alisher Morgenshtern, tüm BTC’lerini sattı ve bu altcoin projesinden aldı!

Üst seviye Rus müzisyen ve kelam müellifi Alisher Morgenshtern, projenin elçisi olarak TON isimli altcoin’e dayanağını kamuoyuyla paylaştı. Sanatçı, Telegram, Instagram dahil olmak üzere çeşitli toplumsal medya kanallarında altcoin projesinden tekraren bahsetti ve hatta yeni çıkan “Neden?” isimli müziğinde kripto paradan kelam etti.

Morgenshtern, resmi olarak ülke tarihindeki en büyük medya kişiliklerinden biri haline gelen, Rusya’da son derece tanınan bir rap sanatçısıdır. Temmuz 2021’de Spotify, Morgenshtern’in hizmet tarihinde Rusya’da en çok dinlenen müzisyen olduğunu argüman etmişti.  Alisher, kısa müddet evvel yayınlanan “Neden?” isimli kesiminde, Telegram Open Network Coin’den bahsetti. Sanatçı müziğinde tüm Bitcoin’lerini sattığını ve onun yerine TON aldığını da söylüyor. 

Alisher Morgenshtern: Tüm Bitcoin’imi sattım ve TON aldım, evet!

Şarkıyı yayınlamadan bir gün evvel, Alisher abonelerini ödeme olarak aldığı 10 milyon doları nasıl harcadığını kestirim etmeye davet etti. Yalnızca birkaçı harika yıldızın parasını kripto paralara harcadığını öngördü. Sonraki gün Morgenstern, aboneleriyle TON’u ve neden ona yatırım yapmayı seçtiğini anlatan bir gönderi paylaştı. Alisher, projenin gelecekteki gelişimini desteklemek için, sadece giriş için 1 TON ödeyecek kullanıcılar için özel bir topluluk duyurdu.

Özel Telegram kanalı, gece yarısı halka açıklanacak yeni bir müzik da dahil olmak üzere muharrire ilişkin özel paylaşımlar içeriyor. Alisher, gönderisinin sonunda aboneleriyle TON grubuyla ferdî olarak konuştuğunu ve gelecekte Pavel Durov’un muvaffakiyetlerini faal olarak desteklemeye karar verdiğini paylaştı. Sanatçı ayrıyeten Rusya’ya atıfta bulunarak TON’un şu anda “vatanımızın en parlak beyinleri” tarafından yönetildiğini söyledi. Gönderiye nazaran, Alisher gelecekte proje hakkında daha fazla paylaşımda bulunacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.