Alt Coin

Ünlü Şirket, Bu 4 Metaverse Coin’i Sepetine Ekliyor!

Metaverse’ün popülerliği arttıkça, kripto şirketlerin de bu piyasaya olan ilgisi artıyor. Gemini takviyeli kripto ödeme ağı Flexa, Amerikalı oyun satıcısı GameStop’ın ödeme ağına katılmasını kutlamak için önde gelen metaverse coin projeleri olan Axie Infinity (AXS), Decentraland (MANA), The Sandbox (SAND) ve Smooth Love Potion (SLP)’yi, desteklediğini Twitter hesabından duyurdu.

Flexa, metaverse coin projelerini ekledi

Kripto ödeme ağı Flexa, Amerikan görüntü oyunu perakendecisi GameStop’un desteklenen satıcılar listesine geri döndüğünü duyurdu. Flexa’nın ‘Spedn’ taşınabilir uygulaması artık GameStop’un tüm ABD lokasyonlarında Bitcoin (BTC), Dogecoin (DOGE) ve başka kripto para üniteleri ile ödeme yapmak için kullanılabilecek.

Ayrıyeten Flexa, önde gelen metaverse coin projelerinden Axie Infinity Shard (AXS), The Sandbox (SAND), Smooth Love Potion (SLP) ve Decentraland (MANA)’yı desteklediğini açıkladı. Bu token’ler, büyük çıkarları nedeniyle bu yılın başlarında birçok defa manşet oldu. Bu arda, bu haftanın başlarında Flexa, Non Fungible Token (NFT) ekosistemindeki en büyük varlıkların kimilerini da desteklemeye başladı.

Kriptokoin.com olarak bildirildiğimiz üzere, ikinci en büyük göğüs coin’i olan Shiba Inu (SHIB), geçen hafta Flexa tarafından entegre edildi ve yılın en âlâ performans gösteren kripto parasına büyük bir benimseme artışı sağladı. Mart 2019’da başlatılan Flexa ödeme ağı, kullanıcılarının Bitcoin ve öteki birkaç kripto para ünitesini fizikî mağazalarda harcamasına müsaade verdi. Süpermarket zinciri Whole Foods başlangıçta GameStop ile birlikte desteklenen satıcılar listesindeydi, lakin her iki şirket de daha sonra Spedn uygulamasından kayboldu. Starbucks da uygulamanın denemesine katıldı.

Flexa’nın kendileriyle kripto sahipleri ortasında bir aracı olarak hareket ettiği için, traderların kripto yerine hala nakit aldığını belirtmekte yarar var. Flexa, anında ödemeleri işleyebilmek için bir ERC-20 tokeni olan AMP’yi teminat halinde kullanıyor. Bir yanılgı durumunda, satıcılar kayıplarını karşılayan stake edilmiş AMP tokenleri alıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.