Alt Coin

Ünlü Şirket, Bu Göğüs Coin’e Yatırım Yaptı: Yüzde 1.500 Kazandı!

Ünlü giysi markası Hoss Co.’nun sahibi, başlangıçta göğüs coin projesinin topluluğuna güvendikten sonra 10.000 dolarlık Shiba Inu (SHIB) yatırımı yaptığını ve bu yatırımdan %1.500 getiri elde ettiği bildiriliyor. Gelin, Kriptokoin.com olarak hazırladığımız kripto girişimcisinin 2019 başlarına uzanan seyahatine göz atalım.

Matthew Goldby, birinci göğüs coin treninden erken indi

Hoss Co.’nun sahibi Matthew Goldby, şirketin kalan 7.000 dolarının 4.000 dolarını bu yılın başlarında Shiba Inu’ya (SHIB) yatırmaya karar verdi. Teşebbüsçü, 2019’da rakip göğüsten ilham alan kripto para ünitesi Dogecoin’i (DOGE) elinde tutmuştu, lakin fonları DOGE’ye yönelik arama ilgisi %10,000’lik devasa bir fiyat rallisi öncesinde patlamadan evvel sattı. SHIB’ye birinci yatırım yaptıktan sonra şirket, bu yılın Mayıs ayındaki piyasa çöküşünden sonra, reklam harcamalarını durdurduğu noktaya kadar token biriktirmeye devam etti ve Goldby, düşüşü satın almaya devam etmek için Door Dash işlerini üstlendi. Firma, 4.5 milyar SHIB satın almak için 10.000 dolar yatırım yaptıktan sonra durdu. Token’ler şu anda 160.000 dolar kıymetinde.

TikTok’ta yayınlanan bir görüntüde Hoss Co., Shiba Inu’nun portföyündeki performansını paylaşarak, yatırımın karşılığını gösterdi. Goldby’ye nazaran, teşebbüs kârlı olmak için uğraş ediyordu ve SHIB, pazarlama kampanyalarında daha büyük riskler almasına müsaade verdi. Şirket, SHIB kârının bir kısmını fotoğrafçılara ve editörlere ödeme yapmak için kullandı, lakin fonlara dokunmaktan çekiniyor zira “tutmak daha faydalı”.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.