Alt Coin

Ünlü Şirket Duyurdu: Bu Altcoin’e Kurumsal Yatırım Geliyor!

Kurumlar için önde gelen global Blockchain ve kripto para finansal hizmetleri sağlayıcısı Galaxy Digital Holdings Ltd. (Galaxy Digital), bugün yeni başlatılan Bloomberg Galaxy Solana Endeksi’nin performansını takip etmeye çalışan, pasif yönetilen fonlar olan Galaxy Solana Funds’ın piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Dünyanın en süratli programlanabilir altcoin projesi olan Solana, saniyede 50.000’e kadar süreç gerçekleştirebiliyor ve 400’den fazla DeFi, NFT ve öbür Web 3.0 projelerine mesken sahipliği yapıyor. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Altcoin projesine dayalı endeks oluşturuldu

Galaxy Solana Funds, yatırımcıları direkt dijital varlıklara yatırım yapmanın karmaşıklığından kurtaran kolay, inançlı araçlar aracılığıyla altcoin projesi Solana’nın performansına dayalı getirilere kurumsal yatırımcılara erişim sağlamak için tasarlandı ve altcoin’in performansını ölçmeyi amaçlıyor. Dijital varlık benchmark’ı, Bloomberg Index Services Limited’e ilişkin ve onun tarafından yönetiliyor. Endekse, Terminal’deki Bloomberg istemcileri tarafından SOL INDEX senedi aracılığıyla erişilebiliyor. Bloomberg’in Çoklu Varlık Endeksi işinin Global Eser Başkanı Alan Campbell, şu açıklamayı yapıyor:

Daima gelişen kripto piyasalarında daima olarak fırsatlar arıyoruz ve Solana’nın bu alanda süratle büyüdüğü açık. Bu yeni endeks, etkin olarak meşgul olan kurumsal piyasayla tanışmak için öbür bir fırsat ve kripto yeteneklerimizi ve tekliflerimizi genişletirken Galaxy üzere bir sanayi önderi ile yakın çalışmaya devam etmekten heyecan duyuyoruz.

Galaxy Digital’in fon platformu Galaxy Fund Management (GFM), 30 Kasım 2021 itibariyle AUM’da 3,4 milyar doların üzerinde piyasa kıymeti var. GFM, 30 Eylül 2021’e nazaran %54 ve bugüne kadar %323’lük bir artış kaydetti. Dijital varlık ve Blockchain fonlarında önder olan GFM, kripto para ünitesi ve Blockchain ekosistemlerini kapsayan çok sayıda pasif ve etkin fon sunuyor. Varlık İdaresi Global Lideri Steve Kurz ,

Kripto iktisadı heyecan verici bir büyüme yörüngesinde ve dijital varlık sınıfının kurumsal seviyedeki kısmına erişim sağlamak için eser paketimizi fikirli bir formda genişleterek bu fırsatı karşılıyoruz. Solana’nın zorlayıcı bir kullanım senaryosu, güçlü bir teknolojik temeli ve kripto yatırımcılarının artan ilgisi var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.