Alt Coin

Ünlü Şirketler, Bu Altcoin’e Onmilyonluk Yatırım Yaptı!

Altcoin projesi Polkadot (DOT) çerçevesini destekleyen bir akıllı mukavele katmanı olan Gear Technologies, Three Arrows Capital, Lemniscap, Distributed Küresel ve bir dizi diğer teşebbüs sermayesinin iştirakiyle, Blockchange liderliğindeki bir finansman cinsinde 12 milyon dolar topladı. Haberin detayları için Kriptokoin.com okumaya devam edin.

Altcoin projesi Polkadot yatırımları kaptı

Gear’ın altyapı eforlarının ‘tüm ekosistemlerine yarar sağlayacağını’ söyleyen altcoin projesinin kurucusu Gavin Wood da dahil olmak üzere, Web3 Foundation ve Parity Technologies’in bir dizi üst seviye yöneticisi de katıldı. Duyuru, Polkadot için değerli bir dönüm noktasının çabucak akabinde geliyor. Ağın birinci parachainleri (temel olarak, Polkadot olan 0 katmanının üzerinde çalışan katman 1 Blockchain’ler) Cumartesi günü yayına girdi.

Daha evvel Parity’de çekirdek geliştirici olarak altı yıl boyunca Gavin Wood ile yakın çalışan Gear Technologies’in kurucusu Nikolay Volf, Polkadot’un kendi başına bir uygulama platformu değil, daha çok bir cins meta protokol olduğu için kontrat geliştirmeye müsaade vermediğini söyledi.

Geçen Perşembe günü Rusya’da bir öbür Gear atölyesi düzenlendi. Aktifliğe katılan herkese teşekkürler, çalışmalarınızdan sahiden çok etkilendik!

Nikolay Volf bir röportajda, büyük maksadın, Polkadot ekosisteminde akıllı mukavele gelişimi için süratli bir yol sağlamak olduğunu söylerken, şu açıklamayı yaptı:

Teknoloji açısından, farklı mukavelelerin birbirleriyle nasıl etkileşime girdiğine ait yaklaşımımız, son derece paralelleştirilebilir bir mimaridir.

Gear’ın bir sonraki atağı, 2022’nin başlarında bir test ağı başlatmak ve üçüncü taraf güvenlik ve finansal kontrollerden geçmek. Nikolay Volf, yılın ikinci yarısında bir canlı yayın tarihinin planlandığını söyledi. Blockchange CEO’su Ken Seiff yaptığı açıklamada, şu tabirleri kullandı:

Gear, Blockchain uygulamaları oluşturmayı kolaylaştırmanın değerli bir bileşenidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.