Alt Coin

Ünlü Şirketten, DOGE ve Shiba Inu İçin Mart Müjdesi!

AMC CEO’su Adam Aron Twitter’da, sinema zincirinin Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB)’yu ödeme seçeneği olarak ekleme yolunda olduklarını söyledi. Bu gelişmenin, büyük ihtimalle “Mart ayında” gerçekleşeceğinin haberini verdi. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz

AMC, Shiba Inu ve DOGE ödemelerini Mart ayından itibaren kabul edecek

Geçen yıl, sinema zinciri kripto paraları ödeme seçeneği olarak kabul etmeye başladı. Müşteriler sinema biletlerini Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve Litecoin kullanarak satın alabildiler. AMC’nin CEO’su Adam Aron, kısa müddet sonra Dogecoin’in kabul edilen kriptolar ortasına katılacağını doğruladı. Tıpkı vakitte Aron, Twitter takipçilerine tiyatro zincirinin Shiba Inu’yu da kabul edip etmeyeceğini soran bir anket düzenledi. Anketin sonuçlanmasıyla CEO, Kasım ayında SHIB’in BitPay ile işbirliği içinde platforma 60-120 gün içerisinde geleceğini duyurdu.

BitPay, yakın vakitte Aron’un talebi üzerine Shiba Inu’yu platformuna ekleyen tanınan bir kripto ödeme işlemcisidir.  SHIB ve DOGE’un dünyanın en büyük sinema zinciri tarafından kabul edilmesi göğüs coin’lerin benimsenmesi için büyük bir haber olduğundan, topluluk doğal olarak AMC’nin nihayet onları ne vakit ödemeleri kabul edeceğini merak ediyordu.  Dün, Aron sessizliğini bozmaya karar verdi ve bu mevzuyu soran bir takipçisine cevap verdi.  CEO, “Muhtemelen Mart ayında, vaat edilen birinci çeyrek uygulamasının gerçekleşeceği söylendi” dedi. Göğüs coin’lerin benimsenme ivmesi son vakitlerde güçlüydü. Daha geçen ay, teknoloji perakende devi Newegg, Shiba Inu’yu bir ödeme seçeneği olarak kabul etmeye başladı. Dogecoin (DOGE) fiyatını ve ayrıntılı piyasa verilerini buradan görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.