Alt Coin

Ünlü Şirketten Şaşırtan “BTC, DOGE, SHIB ve ETH” Tahminleri!

Kripto para tahlil firması Arcane Research, yatırımcılara önümüzdeki yıl Ethereum (ETH), Bitcoin (BTC) üzere büyük kripto para ünitelerine ve Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB) başta olmak üzere göğüs coin’lere neler olabileceğine dair varsayımlarda bulunuyor. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Arcane Research raporunda SHIB, BTC, ETH ve layer 1 coin’lerine dikkat çekti

Haftalık Güncelleme raporunda Arcane ETH’nin fiyat performansı açısından Bitcoin’den (BTC) daha uygun performans göstereceğini, lakin piyasa kıymeti ile Bitcoin’in gerisinde kalmaya devam edeceğini varsayım ediyor. Ethereum’un değerlemesi şu anda 490 milyar dolar civarındayken, BTC’nin pahası 1 trilyon dolar. BTC’den daha güzel performans göstereceği düşünülen Ethereum ise, bu sırada, başka layer 1 ağlarından gelen tehditlerle de karşı karşıya. 2021’de layer 1 coin’leri olan Solana (SOL), Avalanche (AVAX), Terra (LUNA), Fantom (FTM) ve Harmony (ONE), kâr açısından ETH’yi çoktan geride bıraktı.

Rapor, kullanıcı kabulü ve fon girişleri artmaya ve bu paraların fiyatını artırmaya devam ettikçe, bu platformların altcoin’lerinin gelecek yıl ETH’den daha güzel performans göstermeye devam edeceğini söylüyor. Arcane’e nazaran ETH dışındaki başka layer 1’ların benimsenmesi artış yaşamaya devam edecek ve coin’ler de ETH’den daha düzgün performans gösterecek.

Son olarak, 2021’e damga vuran, Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) üzere göğüs coin’lere gelince, firma bu tokenların birçoklarının bu yılki büyük rallisinin akabinde düşüş yaşayacağını düşünüyor. “Çoğu göğüs coin, 2021’deki saçma vakitlerin tarihî bir kalıntısı olarak belirsizliğe dönüşecek,” sözleri kullanılıyor. DOGE ve SHIB, uzun bir müddettir düşüş yaşıyor. DOGE 8 Mayıs 2021’de gördüğü 0.73 dolarlık rekorunun yüzde 76, SHIB ise 28 Ekim 2021’de gördüğü rekorunun yüzde 60 altında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.