Alt Coin

Ünlü Trader, 2022 İçin 4 Altcoin Seçti: Patlama Yapabilirler!

Tanınan bir kripto analisti, 2022’de altcoin fiyatları için bir üstün döngünün mevcut olduğunu ve büyük karlar için potansiyel olarak daha yüksek paha elde edebilecek dört kripto parayı inceliyor. Kriptokoin.com olarak Nicholas Merten’in yorumlarını aktarıyoruz…

Analist, altcoin coşkusunun artacağını düşünüyor

Nicholas Merten, 489.000 YouTube abonesine, Bitcoin (BTC) biraz dingin görünse de, altcoin projelerine yönelik coşkunun büyük ölçüde artacağını söyledi ve aşağıdaki sözleri kullandı:

Pay senetleri, emtialar ve forex piyasaları üzere her bir finansal varlık tipindeki tüm boğa piyasalarında ve bilhassa çok yaratıcı, süratli tempolu bir piyasada gördüğümüz üzere; boğa piyasasına yanlışsız ilerledikçe, kripto üzere bir ortamda, altcoin değerlemelerinde daha fazla likidite, daha fazla sermaye ve daha fazla heyecan göreceğiz… Bitcoin nereye giderse gitsin burada odak noktası altcoin’ler.

DataDash sunucusu, son 12 gün içinde Bitcoin’e (AAVE/BTC) karşı %63 ralli gören merkezi olmayan finans (DeFi) platformu Aave (AAVE) ile ilgileniyor. AAVE’de fiyat manasında büyük bir kırılma olduğunu düşünüyor. Merten ayrıyeten, yaz ve sonbahar aylarında yavaş bir düşüşün akabinde BTC’ye karşı hoş bir biçimde toparlandığını belirttiği Uniswap’a (UNI) bakıyor. UNI’nin daha yüksek bir kırılma için devam etmek için temele sahip olduğunu söyledi.

Geçtiğimiz günlerde Yearn Finance’in dolanımdaki YFI’ların bir ölçüsünü geri aldığını duyurmasının akabinde yükselen YFI da Merten’ın radarında. Merten, tahlilini geliştirici dostu, katman-1 DeFi protokolü Radix (XRD) ile sonlandırıyor. Radix’in 0.22 dolardan 0.30 dolara çıkmasından bahsederek burada bir sonraki dalga için ivme kazanmaya başladığını düşünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.