Alt Coin

Ünlü Yatırımcı, Bu Altcoin’den Almak İçin XRP’lerini Satıyor!

Erken Bitcoin yatırımcılarından Davinci Jeremie, elindeki yüklü ölçüde Ripple’yi (XRP) satarak yeni bir altcoin projesine geçeceğini duyurdu. Ayrıyeten Youtube kanalındaki nasihatleriyle bilinen Jeremie, satış yapıp yapmadığına dair şimdi bir detay vermiyor. Gelin, 2013 yılında “sadece 1 dolar bedelinde Bitcoin satın alın” görüntüsüyle nam salan günümüz kripto milyonerinin son tweet’lerine göz atalım.

Davinci Jeremie, altcoin göçünü başlattı

Kripto para ünitelerini birinci yıllarında keşfeden ve Youtube kanalından piyasayı tanıtan Davinci Jeremie, 2 Ocak’ta birkaç yıl evvel satın aldığı XRP’leri satıp Shiba Inu’ya geçtiğini paylaştı. Jeremie, bilhassa “Sadece 1 dolarlık Bitcoin satın alın” görüntüsüyle bilinmektedir. Erken Bitcoin yatırımcısı şimdilik satış yapıp yapmadığına dair bir ayrıntıyı paylaşmıyor.

Davinci Jeremie’nin tweet’i yaklaşık 10 bin beğeni topladı ve yüzlerce yorum aldı. Jeremie’nin Youtube görüntüleri bundan 13 sene öncesine dayanıyor ve kripto topluluğu ortasında kendisini tanınan kılan 9 Ağustos 2013 tarihli “Sadece 1 dolarlık Bitcoin satın alın” görüntüsü. Ayrıyeten bir yatırımcı olan Jeremie’nin üstteki tweet’i altında enteresan yorumlar toplandı. Ünlü yatırımcı Shiba’dan daha evvel TikTok’ta bahsettiğini ve “Shiba düşüşteyken bu kararı verdiğini” paylaştı.

  • Kriptokoin.com olarak aktardığımız, “Light” isimli en büyük dördüncü Ethereum balinasının cüzdanında 1.285.129.470 dolar pahasında 38 trilyon Shiba Inu bulunuyor. WhaleStats bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.