Alt Coin

Ünlü Yatırımcıdan Şoke Eden Dogecoin Yorumları: Satın!

En son CNBC iştirakinde, bilgili bir teknolojisi yatırımcısı Glenn Hutchins’e 2022’de kripto paralar için bakış açısı soruldu. Silver Lake Partners’ın kurucu ortağı ve North Island’ın lideri, “2022 gelmeden evvel Dogecoin ve göğüs stoklarını elden çıkarın” daveti yaptı. İşte ayrıntılar…

Glenn Hutchins’dan “Dogecoin satın” çağrıları!

Ünlü teknoloji yatırımcısı Glenn Hutchins, CNBC sunucusu Becky Quick ile konuşurken 2022 için bakış açısını paylaşması istendi. Hutchins, gelecek yılın kripto para piyasası hakkında “sadece birkaç düşünce” paylaştı ve 2022 gelmeden Dogecoin ve göğüs coin yatırımcılarına “satın” daveti yaptı. North Island lideri, global olarak faiz oranlarının yükseldiği bir periyoda girerken kolay para kazanılmayacağını söylüyor. Kendisine nazaran İngiltere Merkez Bankası’nın %0.25’lik faiz artırımı “şaka” üzere görünüyor. Açıklamalarında kolay para kazanma zamanının kapandığını vurgulayan Hutchins, DOGE ve göğüs coin’lerde satış yapılmasını ayrıyeten vurguladı…

Kolay para periyodu kapandı!

Glenn Hutchins, yatırımcıların göğüs coin’lerden ve Dogecoin’den kurtulması gerektiğini söylüyor. Ayrıyeten, faiz oranları artmaya başladıkça, besin ve yakıt fiyatlarının artacağını ve başta Brezilya, Rusya, Mısır, Meksika üzere ülkeler olmak üzere yükselen piyasaların ziyan göreceğini düşünüyor. CNBC’nin Squawk Box programı da, resmi Twitter hesabından Hutchins’in acıkmalarını Dogecoin vurgusuyla paylaştı:

Glenn Hutchins 2022 iddiaları hakkında “Faiz oranlarının arttığı, kolay paranın kapatıldığı bir duruma geçiyoruz” diyor. “Piyasa göğüs coin’lerin köpüklü ucundan kurtulun… #Dogecoin.”

Dogecoin ve Shiba Inu benimsenmeye devam ediyor!

Glenn Hutchins’in açıklamalarının yanında, piyasanın göğüs coin başkanları DOGE ve SHIB büyük perakende şirketleri tarafından benimseniyor ve dünyanın dört bir yanındaki büyük borsalarda listeleniyor. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere bilhassa Dogecoin oyun devi Nexon tarafından kabul görmeye başladı. SHIB ise ABD’de yaklaşık 40.000 perakende mağazasını kapsayan Flexa, Gamestop ve Nordstorm dahil olmak üzere bir dizi büyük perakendeci tarafından kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.