Alt Coin

Ünlü Yönetici, Bu Altcoin İçin Karamsar: Kaybetti!

Su Zhu dünyaca ünlü bir kripto para fonu yöneticisi ve Ethereum ile ilgili yaptığı açıklamalarla dikkat çekiyor. Öncü altcoin Ethereum‘un liderliğinden tenkitle bahsetti. Kendisi ünlü kripto para fonlarından olan Three Arrows Capital’in kurucu ortaklarından olan Su Zhu, kripto para bölümünün de en ünlü isimlerinden birisi. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

“Öncü altcoin ETH geride kalacak”

Kendisi de bir kripto para fonunun ortağı olan Zhu, milyarlarca dolar kazandığı Ethereum’a ihanet etmekle suçlanıyor. Zhu’nun ETH’yi eleştirmesinin sebeplerinden biri süreç fiyatlarının “amacının dışına çıkması.” Bu sebeple yatırımcı Ethereum’u artık “terk ettiğini” söylüyor. Zhu’nun süreç fiyatlarının Ethereum’un emelinin dışına çıktığını belirtmesi, ve ısrarla Ethereumu kötülemesi reaksiyon çekmişti. Zhu’nun Ethereum’a olan yansısı devam ediyor üzere gözüküyor. Zhu, kripto para dalının ünlü isimlerinden olan Hasu ile gerçekleştirdiği bir röportajında kıymetli açıklamalarda bulundu. Zhu, alternatif kripto paraların Ethereum’u geçmesinin artık kaçınılmaz olduğunu ileri sürdü.

Zhu’ya nazaran her ne kadar Ethereum popülerlik konusunda BTC ile yarışına karşın, izlediği bir kadro siyasetlerle kendisine ziyan verdiğini düşünüyor. Zhu’ya nazaran öteki ağlar da bir gün ETH’nin BTC’nin önüne geçmesi üzere ETH’nin önüne geçebilecek. Bunun sebebi de bir noktadan sonra öbür ağların daha ileriye odaklı olması. Zhu’ya nazaran Ethereum ağında şu an kullanıcılar ziyan görüyor ve ağda ölçeklenebilirlik konusundaki hala meseleler yaşanıyor. Three Arrows CEO’su bu sebeple Ethereum’un BTC ile rekabet ettiği üzere öteki altcoinlerin de ölçeklenebilirlik sayesinde ETH ile rekabet edeceğini tabir etti. Zhu’nun genel kanaati Ethereum’un uzun vadede güç kaybedeceği ve geride kalacağı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.