Bitcoin

Ünlü Yönetici: Bu Altcoin’in, Bitcoin’i Devirmesi Çok Muhtemel!

Önder kripto Bitcoin ile başkan altcoin Ethereum ortasındaki üstünlük savaşı, Ethereum savunucularının, Ethereum’un yakında Bitcoin’i geçebileceğine giderek daha fazla inanmasıyla şiddetle devam ediyor. Ünlü bir teşebbüs kapitalisti ve Union Square Ventures’ın kurucu ortağı Fred Wilson, Ethereum’un piyasa pahasının 2022’de Bitcoin’i geçeceğini düşünüyor. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Önder altcoin, önder kripto olabilir mi?

Fred Wilson’dan’a nazaran, devirme çeşitli problemlerin bir sonucu olarak ortaya çıkacak, kimileri Bitcoin ağını alt üst edecek ve 2022’de Ethereum ağını yükseltmeye çalışan yeni gelişmeler olacak. Geçtiğimiz yıllarda Ethereum, ağı bir Proof-of-Work’dan (POW) Proof-of-Stake’e (POS) büsbütün geçirmeyi amaçlayan bir dizi yükseltmeden geçti.

Haftanın başlarında, ETH 2.0 Beacon chain’i, topluluğa, güç ağır madenciliğe son verecek ve Ethereum’un güç tüketimini %99 oranında azaltacak “Birleştirme” öncesinde test etme davetleriyle başarılı bir halde başlatıldı. Fred Wilson, shard chain’lerin piyasaya sürülmesinden evvelki birleşmenin ağa milyonları çekeceğine ve bir ton likidite getireceğine inanıyor ve bu da ağın piyasa kapitalizasyonunda parabolik bir büyümeye dönüşüyor. Bu da şu anda Bitcoin’i devirmekten 400 milyar dolar eksik. Fred Wilson şunları söylüyor:

Ethereum’un 2022’de birleşmesi, üretken varlıkların üretken olmayan varlıklardan daha bedelli olması gerektiği anlayışıyla birleştiğinde, bunu epey açık bir kestirim haline getiriyor.

Fred Wilson, Bitcoin maximalistlerinin “bir pazarlama meme’sinden diğer bir şey olarak sonlu arzına” olan inançlarına atıfta bulunuyor:

Daha büyük kripto piyasasına bakarsanız, XRP yahut milyar dolarlık piyasa kıymeti olan ve kullanıcısı olmayan hayalet chain’ler ve zombi chain’ler ile yanlış dağıtım daha da çılgınca. En âlâ 25 kripto piyasası kapağında birkaç taneden fazlası da dahil olmak üzere açık dolandırıcılık ordularından bahsetmiyorum bile.

Ağ, DeFiLamma’da gösterildiği üzere Defi uygulamalarında Kilitlenen Toplam Paha (TVL) aracılığıyla astronomik bir büyüme kaydetti. Fred Wilson’a nazaran, bu DeFi’deki büyüme bir hokey sopası vazifesi görecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.