Alt Coin

Ünlü Yönetici: Yatırımcılar Bu 2 Altcoin’e Yöneldi!

Electric Capital, çabucak hemen tüm ortakları kod yazdığı için fark yaratan bir teşebbüs sermayesi şirketidir. Şirket yöneticisi ve ortağı Maria Shen, yatırım kararlarını yönlendirmeye yardımcı olmak için geliştirici sinyallerini nasıl kullandıklarını açıklıyor. Yatırımcıların neden gelişen geliştirici topluluklarına sahip altcoin projeleri olan NEAR ve Fantom’u izlediğini açıklıyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

2 altcoin projesine dikkat çekiyor

Kurucusu olduğu tedarik zinciri teşebbüsünde Ethereum-akıllı kontratları benimsemeye çalıştığında kriptonun ana akım benimsenmeye hazır olmadığını hemencecik fark etti. Bununla birlikte, potansiyeli fark eden Shen, kriptoya dahil olmak istedi ve geliştiricilere ve kuruculara odaklanan bir risk sermayesi şirketi olan Electric Capital’e rastladı. Shen, “Aradığımız en değerli şeylerden biri, kurucunun yeterliliğe sahip olup olmadığı” dedi. NEAR protokolü (NEAR) ve Fantom (FTM), güzel bilinen blockchain protokolleri Solana ve Terra‘nın akabinde tam vakitli geliştiricilerin sayısındaki artış açısından üçüncü ve dördüncü sırada yer alıyor. Ayrıyeten son altı ayda tokenleri sırasıyla %343 ve %650 oranında artış göstererek yatırımcıların dikkatini çekti. Ve NEAR yaklaşık 12 dolar ve Fantom 2 doların biraz üzerinde olduğu için, Solana’nın şu anda 113 dolar civarında süreç gören sol tokeninden yahut Terra’nın 57 dolar civarındaki LUNA tokeninden çok daha ucuzlar.

NEAR protokolü Ethereum ve Solana ile rekabet eden bir katman blockchain. Shen, “NEAR, en azından şimdilik, insanların Ethereum üzerinde çalışmakta olduğu kısıtlamaları ortadan kaldıran birçok özelliğe sahip” diyor. Electric Capital grubunun NEAR’a bahis yapmasının üç nedenini paylaşıyor: 1. Güçlü mühendislik grubu, 2. Geliştirici tecrübesine odaklanma, 3. Ölçekleme yetenekleri

Fantom, Ethereum’a alternatif olarak hareket eden, bilhassa merkezi olmayan finans uygulamaları için hizmetler sağlayan birinci katman bir blockchain. Fantom’u merkezi olmayan uygulamalar için bu kadar alımlı yapan şeylerden biri de uyumluluk bileşenidir. Shen, “Fantom, EVM uyumludur, yani Ethereum için yazılmış rastgele bir akıllı kontrat, en az çalışma ile Fantom‘a taşınabilir” dedi. Shen’e nazaran, Fantom’daki DeFi projelerinin ve protokollerinin üzerine inşa etmek de “para lego” kavramını yaratmak kolaydır. Bu, ekosistem içinde daha fazla projenin inşa edilmesini teşvik eden bir ağ tesirinin geliştirilmesine yardımcı olur. DefiLlama’ya nazaran Fantom, toplam bedel kilitli beşinci en büyük blockchain.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.