Alt Coin

Ünlü Yöneticiden Dev SHIB Varsayımı: Bu Rekorları Görebilir!

Bigger Entertainment’ın sahibi, Shiba Inu (SHIB) fiyatının 0,01 dolara nasıl yükseleceğine dair niyetlerini aktardı. Bu ortada, son 24 saat içinde yaklaşık 72 milyon SHIB’in yakımı gerçekleşti. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Bigger Entertaintment yöneticisi, SHIB fiyatının nasıl 0.01 dolar olacağını anlattı

Steven Cooper’ın yönettiği Bigger Entertainment, etkinliklerden NFT’lere kadar birçok eseri ve biletleri satarken SHIB ile yapılan ödemeleri kabul ediyor. Ayrıyeten kullanıcıların müzik kesimlerini dinlemelerine, kârların bir kısmını ve ödedikleri telif fiyatlarının bir kısmı ile sanatkarların SHIB satın almaları ve akabinde yakmaları için harcamalarına müsaade veriyor. Şirketinin, topluluğun dışından – hatta kriptoya aşina olmayan – insanları çekmeye yardımcı olmak için SHIB Ordusu dışına yayılmayı hedeflediğini tweetledi.

Cooper, böylelikle insanları eğlendirerek Shiba Inu fiyatının 0,01 dolar düzeyine ulaşmasına yardımcı olunabileceğini söylüyor. Cooper’ın şirketi, geçen yılın Ekim ayından bu yana SHIB yakımı gerçekleştiriyor ve şirket tarafından yakılan coin’in ölçüsü şu anda bir milyara yaklaşıyor. ”Yakım partileri” olarak isimlendirdikleri bu aktiflik sırasında YouTube’da canlı olarak SHIB’leri meyyit bir cüzdana gönderiyorlar. Shiba Inu Ordusu ayrıyeten partiye giriş için 5 dolarlık bir bilet almayı teklif etti, bu halde daha fazla SHIB yakılmasına yardımcı oldu.

Evvelki token yakma, 26 Ocak’ta gerçekleşti; harcanamaz “ölü cüzdana” toplam 239.600.144 Shiba Inu gönderildi. Bir sonraki yakım partisi 14 Şubat Sevgililer Günü’nde gerçekleşecek. Bu sırada “SHIBtyme” Twitter hesabı tarafından sağlanan bilgilere nazaran, 1 Aralık’tan bu yana 2,770,970,782 token sirkülasyondan kaldırıldı. Ortalama günlük yakımda, yaklaşık 51.314.274 token elden çıkarılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.