Bitcoin

Usta Analist: Bitcoin Düşerse Yatırımcılar Bu Altcoin’e Kaçacak!

Kripto analisti Nicholas Merten’e nazaran Bitcoin, 200 bine gerçek coşkulu bir ralli’ye girebilir. Tanınan kripto analisti, Bitcoin için BTC‘nin fiyatının dört katına çıkarak 200.000 dolara çıkmasını sağlayabilecek potansiyel yol çiziyor. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Bitcoin için 200K mümkün mü?

Yeni bir görüntüde, kripto analist, 488.000 abonesine BTC’nin 2022’nin sonunda 200.000 dolara fırlayacağını söylüyor. Analist şöyle diyor:

Bir evvelki yıl, bir yıl süren ayı piyasamız var ve her döngüde yaklaşık 13 ila 11 ay ekliyoruz. Bunu burada yaparsak, 12 ay daha eklersek, [önceki] ortalamaların ortasında buluşuruz, burada 200.000 dolar üzere bir cins parabolik amaca ulaşabilmek için yeterli bir yol haritasında olduğumuzu görebiliriz. 20222’nin ilerleyen vakitlerinde.

Merten’e nazaran, Bitcoin’in 200.000 dolara giden yörüngesi, birçok traderın gözden kaçırabileceği bir durum ile geliyor. Hakikaten ivme kazanmadan evvel, Bitcoin’in biraz daha acı görmesi ve 30.000 dolar işaretine yakın bir düzeltmeden geçmesi gerektiğini söylüyor. Analist bu hususta şöyle diyor:

Bu fikir, geri çekilip [30.000-35.000 dolar aralığını] tekrar test edeceğimiz, tekrar üst yanlışsız konsolide edeceğimiz durumdur. Evvelki tüm vakitlerin en yüksek düzeylerine hakikat tekrar test edeceğimiz, atılım yapacağımız ve yaklaşık 80.000 dolar – 85.000 dolar düzeyine çıkacağımız durumdur.

Bitcoin düzeltirse, analist gibisi görülmemiş bir şey olabileceğini kestirim ediyor. Merten’e nazaran, kripto yatırımcılarının değerli rallilerde ETH ve öbür altcoinleri göndererek nakit yerine Ethereum’a (ETH) geçme mümkünlüğü var. Bu hususta anlist şöyle diyor:

Bitcoin’in bu düzeltmesi sırasında tarihte birinci defa bir şey görebileceğimize inanıyoruz. Tarihte birinci defa, ETH bu değerleme likiditesinin birçoklarını emmeye başlayabilir. Ethereum karşılığında bir Bitcoin satışı görebiliriz. Beşerler Bitcoin’den Ethereum’a geçiyor ve burada hakimiyette görebiliyoruz, bunu ETH/BTC oranında görebiliyoruz, altcoin hakimiyetinin şubat ayından bu yana en yüksek düzeyinde olduğunu görebiliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.