Alt Coin

Usta Analist: Bu 4 Altcoin, 2022’de Büyük Olabilir!

Bir kripto para ve pay senedi yatırımcısı olan Lark Davis’e nazaran, birinci 20’nin dışında, erken yatırımcılar için hala kusursuz potansiyel sunan altcoin projeleri var. Lark Davis, bu Blockchain’lerin birçoklarında çiftçilik fırsatlarını izliyor, bu yüzden insanların pasif gelirle çok para kazanmalarına yardımcı olma potansiyeli görüyor. Usta analist 2022’de büyük potansiyele sahip olduğunu düşündüğü birinci 4 altcoin projesini paylaşıyor. Biz de Kriptokoin.com olarak analistin paylaşımlarını okuyucularımız için hazırladık.

Birinci altcoin projesi Fantom (FTM)

Fantom, kendi ısmarlama konsensüs algoritmasını kullanarak geliştiricilere DeFi hizmetleri sağlayan, yönlendirilmiş bir Directed Acyclic Graph (DAG) akıllı kontrat platformu. Analiste nazaran, Fantom’un ilerlemek için hala çok yeri ve mükemmel çiftçilik fırsatları var. Neredeyse anında transferle saniyede yüksek seviyede ölçeklenebilir binlerce sürece sahip Ethereum uyumlu bir Blockchain.

Ayrıyeten, daha geniş kitlenin ilgisini çeken SpookySwap üzere mahallî Fantom uygulamaları ve ödünç verme ve ödünç alma için kimi uygulamaları bulunuyor. Analist, Fantom’a her geçen gün daha fazla büyük ekosistem geliştirme fonunun katıldığını belirtiyor ve bunun kullanıcıları ve geliştiricileri Fantom ekosistemine girmeye, onu oluşturmaya ve kullanmaya teşvik etmeye yardımcı olduğunu söylüyor. Analist, şu değerlendirmeyi yapıyor:

İnternete yatırmak için çok para olacak, bu yüzden Fantom’da kilitlenen toplam pahanın geçen ay muhakkak arttığını görüyorsunuz. Bu nedenle Fantom, göz önünde bulundurulması gereken 1 numaralı Blockchain.

İkinci Blockchain Elrond (EGLD)

Elrond, parçalama kullanarak son derece yüksek süreç suratları sunmayı amaçlayan bir Blockchain protokolü. Proje kendisini yeni internet için fintech, merkezi olmayan finans ve Objelerin İnterneti’ni içeren bir teknoloji ekosistemi olarak tanımlıyor.

“Elrond’un inanılmaz çiftçilik fırsatları var. Elrond ekosisteminin UniSwap’ı olan Mayar değişimini kullanan traderlar için çılgınca çıkarları var” diyen analist, altcoin için şu öngörülerde bulunuyor:

2022’de Elrond Blockchain’ine birçok farklı şeyin geldiğini göreceğiz. Yani, Elrond 2022 için gözümüzün önünde tuttuğumuz iki numaralı kripto para.

Oasis Network (ROSE)

Oasis Network, Cosmos SDK’yı kullanan açık finans ve sorumlu bir data iktisadı için oluşturulmuş saklılık odaklı bir katman-1 Blockchain. Oasis, açık finans ve sorumsuz bilgi iktisadı için zımnilik aktif bir altcoin projesi. Operasyonel bir ana ağı var, özel ve ölçeklenebilir DeFi işleri yapıyor.

Analiste nazaran, özel kısımlar, kripto alanında o şeyin o kadar da özel olmadığını fark ettiğinizde kıymetlidir. Bu nedenle analist, saklılık özellikleri, özel borç verme, özel otomatikleştirilmiş piyasa yapıcılar üzere şeylerin kilidini açmaya yardımcı olduğunu ve bunun, kripto alanına çok fazla bedel katabileceğini söz ediyor. Lark Davis, şu açıklamayı yapıyor:

Ayrıyeten bilgi tokenizasyonu üzerinde de çalışırlar ve çok yüksek süreç suratı, ölçeklenebilirlik ve büyük iş yükleri için ParaTime Scaling dedikleri şeyi kullanan çok güçlü bir mimariye sahiptirler.

Son altcoin projesi Moonbeam (GLMR)

Moonbeam, Polkadot üzerinde Ethereum uyumlu bir akıllı mukavele para-chain. Moonbeam, Substrate tabanlı bir ortamda Solidity projeleri oluşturmak yahut yine dağıtmak için tanınan Ethereum geliştirici araçlarını kullanmayı kolaylaştırıyor.

Moonbeam, Polkadot’un (DOT) üzerine pazarlanan birinci altcoin oldu. Analiste nazaran, tüm mükemmel Ethereum uygulamaları Moonbeam’e gelebilir. Ayrıyeten Moonbeam’de merkezi olmayan bir borsa olan Demodyfi üzere lokal uygulamaları da var. Bu yüzden analist, Blockchain’e kilitlenen toplam pahanın yükselmeye başladığını göreceğimizi söylüyor. Analist, altcoin hakkındaki görüşlerini şu formda izah ediyor:

Moonbeam ve tüm poker ekosistemi konusunda epey optimistim. Bunun daha geniş Polkadot ekosistemine giden yolun ucu olduğunu hissediyorum ve Moonbeam ile bütünleşen birçok şahane uygulama göreceğiz. Bu yüzden 2022’nin geri kalanında mutlaka buna dikkat ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.