Alt Coin

Usta Analist: Bu Altcoin’ler, Sıradaki En Süratli Atlar!

Nicholas Merten, yeni bir yayınında, Bitcoin (BTC) biraz dingin görünse de paranın piyasadan büsbütün çıkmadığını, bunun yerine altcoin projelerine kaydığını söyledi. Bilhassa merkezi olmayan finans (DeFi) kesiminin yükseliş yaşayabileceğini düşünen analist, öteki neler diyor? Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Nicholas Merten, altcoin yorumlarını aktardı

Analistin 2022 için radarında birinci sırada Uniswap (UNI) yer alıyor. Merten, bu altcoin’e yönelik tahlilini Bitcoin çiftine bakarak yapıyor. UNI’nin mevcut durumda Ekim 2021’de Bitcoin’e karşı olduğu yere geri döndüğünü ve bu azalan direnç çizgisinin orta dayanak aralığı ile dayanak bulduğunu belirtti. Bu noktada analist, fiyatın direnç noktasına hakikat hareket etmeye başladığını ve kayıplarını geri alarak daha yükseğe çıkmaya hazırlandığını belirtiyor. Yazım sırasında UNI, yüzde 3.6’lık bir düşüş ile 18.35 dolardan süreç görüyor.

Ayrıyeten DataDash sunucusu, merkezi olmayan finans (DeFi) platformu Aave (AAVE) ile de ilgileniyor. Merten’e nazaran AAVE, birtakım önemli ataklar yapıyor, son birkaç hafta içinde yaklaşık yüzde 70 yükseldi. Analist, bu noktaya yaklaşık 346.000 satoshi’den geldiğimizi, şu anda 600.000 satoshi’ye yükseldiğimizi belirtiyor. AAVE için, Bitcoin’e karşı gösterdiği birtakım büyük kırılmalar, onu 2021 yılının Ekim ayından bu yana görülmeyen düzeylere geri getirerek aylarca süren kayıpları telafi ediyor. Analiste nazaran bu durum, kripto para bölümü için gelecek olan yeni bir atılıma işaret ediyor. Yazım sırasında AAVE, yüzde 7.31’lik bir düşüş ile 263.5 dolardan el değiştiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.