Bitcoin

Usta Trader, Aralık ve Ocak İçin Bitcoin Kestirimlerini Verdi!

Usta kripto trader’i Tone Vays, Bitcoin (BTC) için bir sonraki kritik düzeyleri paylaştı. Analist, BTC’nin Aralık sonu yahut Ocak başında “nihai” test düzeyleriyle müsabakasını bekliyor. İşte teknik seviyeler…

Analist, death cross için bu aralığı belirliyor

Tone Vays, yeni bir tahlil görüntüsünde, BTC’nin Aralık sonu yahut Ocak başında “nihai” testiyle müsabakasını beklediğini söyledi. Analist mevcut süreç bölgesinin bir death cross’a hazır olduğunu düşünüyor:

Bitcoin’in fiyatı 50.000 dolar aralığında konumlanıyorsa ve önümüzdeki dört yahut beş gün içinde tekrar 48.000 dolara düşerse, bu, daha sonra death cross için gereğince uygun bir konsolidasyon olabilir. Hareketli ortalamaların (MA) Aralık ayının sonundan Ocak ayının başına kadar bir vakitte geçmesini bekliyorum ve bu Bitcoin’in direnci için en son test olacak.

  • Bir kripto para ünitesinin kısa vadeli hareketli ortalaması, klâsik olarak bir ayı sinyali olan uzun vadeli hareketli ortalamasının (MA) altına düştüğünde, death cross oluşur. Vays, BTC death cross’unun 52.000 ila 54.000 dolar aralığında bir yerde gerçekleşebileceğini belirtiyor.

Tanınan on-chain analistleri Willy Woo ve PlanB’nin yeni Bitcoin tahlillerini kaçırmayın. Detaylar Kriptokoin.com‘da.

Bitcoin 4 saatlik grafik tahlili

BTC’nin dört saatlik grafiğine bakıldığında Vays, Bitcoin’in bir çift zirve formasyonu oluşturduğunu ve bunun bir yükseliş momentumu işareti olduğunu söylüyor:

Dört saatlik grafik MRI (momentum aksi göstergesi) direnç çizgisini kırmış üzere görünüyor, fakat tıpkı daha evvelki teması üzere dört saatlik grafikte bir MRI tepesine harika bir formda çarptı. Daha sonra mum içi düzeyde şimdi doruğu kırılmadı…

Analist, çift zirve formasyonun bir yükseliş işareti olabileceğini ekliyor:

İkili doruklarla ilgili kuralım: Çift zirveler bilakis kırılmak içindir. Sonuna kadar yükselmemiz ve ikinci tepeyle eşleşmemiz bir yükseliş işareti.

  • MRI, bir varlığın fiyat hareketlerinin aksine çevrilmesini öngörmeye çalışan, vakte dayalı bir grafik göstergesidir.

Bitcoin, yazım sırasında, yedi günün en düşük düzeyi olan 45,579.81 dolardan %8 artışla 50,589.25 dolardan süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.