Bitcoin

Usta Trader Uyardı: Bitcoin Bu Düzeylere Hakikat Çökebilir!

Usta Bitcoin trader’i Tone Vays, önder kripto para ünitesi 50.000 doların altında takviye bulmak için uğraşa devam ederken BTC tekniklerinin telaş verdiğini söylüyor.

Analist Bitcoin (BTC)’de 50 haftalık MA çizgisine dikkat çekiyor

Yakın tarihli Youtube yayınında Vays, Bitcoin’in 50 haftalık hareketli ortalamanın (MA) altına kapatmakla tehdit ettiğine dikkat çekiyor. Usta trader, BTC’nin en son 50 haftalık MA’nın altına düştüğünde, şu anda kabaca 20.000 dolar olan 200 haftalık MA’ya dokunduğunu hatırlıyor. İşte Tone Vays’in beklentileri:

Bu hareketli ortalamayı (50 haftalık MA) kırarsak, 200 haftalık hareketli ortalamayı pahalandırmak gerekecek… Ve bu bizi 20.000 dolara indiriyor. Bir bakıma makus olabilir bilir lakin olumlu tarafta var. Buradan çıkmayı başarırsak, bir katliam mı olacak? Çoğunlukla küçük hacimli altcoin’lerde katliam olacak!

Analist, Mart 2020’deki pandemi kaynaklı piyasa çöküşüne bakıyor ve 200 haftalık MA’nın BTC fiyatını süratle yeni tepelere yükselten büyük bir takviye misyonu gördüğünü söylüyor:

Büyük panikler olacak, lakin birebir vakitte 200 haftalık mühletin Bitcoin fiyatını nasıl kusursuz bir formda ATH düzeylerine çıkardığına bakın. Hasebiyle bu piyasayı 200 haftalık hareketli ortalamaya sıfırlamak – uygun diyemeyeceğim – lakin berbat de olacak.

Kriptokoin.com olarak tahlillerini paylaştığımız Tone Vays, hala en berbatına hazır olsa da, Bitcoin’in tabanının 20.000 dolardan çok daha yakın olduğunu düşünüyor:

Bunun muhtemel bir senaryo olduğuna inanmıyorum, tekrar de evvelki düşüşü kırmadan bir yere (40.000 dolar civarında) sıçrayacağımıza inanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.