Alt Coin

Uzman, 2022 İçin 3 NFT Coin’i Belirledi: Tepeleri Görebilirler!

Yatırım uzmanı Tezcan Geçgil, 2022’de ivme kazanabileceğini düşündüğü 3 NFT coin projesini belirledi. 2021’de kripto büyümesinin ön saflarında yer alan non fungible token’lardan (NFT) bahsederken “Metaverse, NFT kriptolarında kazanımları körükledi ve bunlar 2022’de yeni doruklar görebilir” sözlerini kullandı. Pekala, uzman hangi projelere dikkat çekiyor? Kriptokoin.com olarak aktarıyoruz…

Yatırım uzmanı, bu 3 NFT coin için yorum yaptı

NFT kriptoları, sanat yapıtları, oyun öğeleri, sanal gerçeklik platformlarındaki gayrimenkuller, müzik, şiirler, koleksiyonluk spor kartları yahut konser biletleri dahil olmak üzere çok sayıda somut yahut soyut objenin “türünün tek örneği” dijital varlıkları olarak oluşturulur. Yatırım uzmanı Geçgil’e nazaran önümüzdeki aylarda ivme kazanabilecek üç NFT projesi, aşağıdaki biçimde:

  • Axie Infinity (AXS): 2018 yılında Vietnam merkezli Sky Mavis tarafından kurulan Axie Infinity, Ethereum blockchain’inde oluşturulmuş bir “play-to-earn” oyunudur. Platformun kendi iktisadı, para üniteleri ve yeri var. Önde gelen NFT tabanlı kripto oyunu, oyuncuların ‘Axies’ isimli dijital evcil hayvanları toplamasına, üremesine ve bunlarla rekabet etmesine ve topraklarını inşa etmesine imkan tanır. AXS, 106.99 dolardan süreç görüyor.
  • Enjin Coin (ENJ): 2009 yılında Witek Radomski ve Maxim Blagov tarafından kurulan Enjin, kullanıcıların kümeler oluşturabileceği, sohbet edebileceği ve hatta sanal eser mağazalarına konut sahipliği yapabileceği Ethereum tabanlı bir toplumsal oyun platformudur. 250.000’den fazla oyun topluluğu ve 18,7 milyon kayıtlı oyuncu ile başkan bir oyun platformudur. ENJ, 2.94 dolardan süreç görüyor.
  • The Sandbox (SAND): Hong Kong merkezli The Sandbox, Ethereum Blockchain’inde çalışan öbür bir sanal oyna-kazan blok zinciri oyun ekosistemidir. Platformun takipçileri, çevrimiçi ekosistemin Blockchain teknolojisini, DeFi ve NFT’leri bir 3D metaverse’te birleştirdiğini vurguluyor. Oyuncular çeşitli oyunlara erişmek için avatarlarını geliştirebilirler. SAND, 6.45 dolardan el değiştiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.