Alt Coin

Uzman 2022’de İzlemeniz Gereken 5 Metaverse Coin’i Duyurdu!

Süreç hacminde ve genel değerlemesinde giderek daha fazla yer kaplayan metaverse coin ve projeleri, artık piyasa başkanlarını de ağırlıyor. Bu yazıda, en düşükten en yükseğe 24 saatlik süreç hacmine nazaran sıralanmış, şu anda en yüksek süreç gören birinci beş metaverse coin’e göz atıyoruz. Analist Paul Brabus bize eşlik ediyor.

İşte 2022’de yakından takip edilecek 5 metaverse coin

24 saatlik süreç hacminde 110 milyon dolara ulaşan Chromia (CHR), gerçek dünyada merkezi olmayan uygulamalar oluşturmayı kolaylaştıran Metaverse projeleri için bir platformdur. Ethereum uygulamalarıyla uyumludur ve geliştiricilerin uygulamaları daha süratli kodlamasını sağlar. Analiste nazaran 260 milyon dolarlık piyasa pahası olan Mines of Dalarnia iştiraki CHR’yi verimli bir yıla hazırlıyor.

Dördüncü sırada, günlük 133 milyon dolara ulaşan süreç hacmiyle, Chromia üzerine konseyi bir çiftlik ve inşaatçı MyNeighborAlice (ALICE) yer alıyor. Metaverse projesi kullanıcıların sanal adalar satın almalarına ve bunları eşsiz öğelerle yükseltmelerine imkan tanıyarak oyuncuların adalarından para kazanmalarını sağlar. Analiste oyunun, 2022 Baharında piyasaya sürüleceğini hatırlatıyor.

Mart 2018’de piyasaya sürülen Axie Infinity, tanınan Blockchain tabanlı oyunlardan biridir ve oyunun gerisindeki grup bilhassa oyun için tam bir Blockchain inşa etti. Bu Blockchain’e Ronin denir ve Ethereum’un bir side chain’dir. AXS, 24 saatte 184 milyon dolar süreç hacmine ulaşıyor. Analiste nazaran gelecek yıl piyasaya sürülecek Battles V2, RON ve Land Gameplay ile birlikte AXS fiyatı yeni ATH’lere ulaşabilir.

Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse makalelerine ( bölüm-1, bölüm-2) göz atmayı unutmayın.

Analist MANA için fiyat kestirimlerini paylaşıyor

Analistin yakından takip ettiği Decentraland (MANA), 510 milyon dolar 24 saatlik süreç hacmiyle, piyasa pahasına nazaran 29. sırada süreç görüyor. Analist, projenin halihazırda piyasadaki en pahalı projelerden biri olsa da, Decentraland üzerine gitgide daha fazla platform inşa edildiğinden, MANA’nın gelecek yıl fiyatını kolaylıkla ikiye yahut üçe katlayabileceğini düşünüyor.

Birinci sırada, 1.1 milyar dolar günlük süreç hacmiyle, Ethereum tabanlı bir 3D metaverse Sandbox (SAND) yer alıyor. Analiste göre Alfa dönemin tamamlanmasıyla, yakında yeni bir aktiflik hazırlanıyor. Sandbox, indirilebilir bir istemciye sahip olduğundan, öbür Metaverse projelerine kıyasla rakipsiz bir kaliteye sahiptir. Analist tüm bunların SAND fiyatına olumlu yansıyacağını düşünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.