Alt Coin

Uzman 7 Altcoin Belirledi: 2022’de Bu Coin’ler Parlayabilir!

Uzman kripto analisti Angela De Mesa, yetenekleriyle 2022’ye damga vurabilecek 7 altcoin projesini paylaşıyor. Gelin uzman listesinden projelerin öne çıkan özelliklerine göz atalım.

İşte 2022’de yakından takip edilebilecek 7 altcoin

Etherum’un (ETH) kurucu ortağı tarafından inşa edilen Cardano, bilhassa sıfır fiyatla finansal süreçleri yürütmek için tasarlanmış, yetkisiz bir Blockchain’dir. Bu onu hem Bitcoin hem de Ethereum’dan daha süratli yapıyor. Analiste nazaran Cardano en büyük PoS Blockchain’lerden biri olduğu için klasik PoW protokolüne etraf dostu bir alternatif olarak kıymetlendirilebilir.

Hindistan’ın önde gelen kripto değişim platformu WazirX, Hintli traderler için en yeterli kripto platformunu sağlar. Borsanın lokal token’i WRX ile kullanıcılar düşük fiyatlarda süreçler yapabilirler. Analiste nazaran kripto paraların Hindistan’da zorluklara karşın katlanarak kabul görmesi, WRX’yi şu anda çok indirimli kriptolardan biri yapıyor.

Chainlink, kriptolardan çok klâsik pay senetlerine muadil düzeylerde süreç görüyor. Proje, Chainlink ağı içinde ve dışında data transferine müsaade veren esasen fonksiyonel üniteler olan merkezsiz oracle’lardan oluşur. Analiste nazaran önde gelen oracle hizmeti, 300’e yakın paydaşlığıyla en güçlü 2022 adayları ortasında.

Süratli ve ölçeklenebilir yenilikçi bir Blockchain olan Solana, Ethereum üzere risk profillerinde yüksek getiri sağlarken, tabiatı gereği fiyatındaki dalgalanmaları sürdürüyor. Analiste nazaran süratlice olgunlaşan altcoin, erken yatırımcı olmak isteyenler değişik farklı bir seçenek haline geliyor.

Chiliz, sporseverlerin fan token’leri platformunda takas etmesine imkan tanır. Ayrıyeten, farklı spor kuruluşlarına Blockchain tabanlı araçlar sunar. Böylelikle platformunu kitlerle etkileşime geçmek için kullanır. Analiste nazaran topluluğuyla 2022’de büyüme hazırlanan en etkileyici projeler ortasında yer alıyor.

Bu yıl Bitcoin için yeterli geçtiğinden, Stellar Lumens (XLM) de BTC ile korelasyon içinde süreç yaptığı üzere birebir bahtı paylaştı. Stellar, düşük süreç maliyetine sahiptir. İşlem başına 0,00001 XLM ile gas fiyatları sıfıra yakındır. Ayrıca bankalar, Stellar’ın kendi Blockchain’ini kullanarak merkez bankası dijital para ünitesini (CBDC) benimsemeye başlıyor.

Kriptokoin.com olarak tahlillerini paylaştığımız Angela De Mesa, son olarak Monero’yu (XMR) inceliyor. Monero kapalılık odaklı bir kripto para ünitesidir. Kullanıcılar XMR ile takip edilemez süreçler gerçekleştirebilir. Analiste nazaran dolandırıcılık ve kripto istismarlarında devam eden artışla birlikte, zımnilik ve güvenlik artık her zamankinden daha değerli geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.