Alt Coin

Uzman: Bu 3 Altcoin, Shiba Inu’yu Tahtından İndirebilir!

Kripto analisti Adria Cimino, Shiba Inu’nun rakiplerini yenmek yahut bir adım önde olmak için gerekenlere sahip olmadığını düşünüyor. Öteki altcoin projelerinin gerçek dünyaya daha fazla hitap ettiğini ve topluluğun ortasından sıyrılmalarına yardımcı olacak bir şey sunduğunu belirtiyor. Analist, vakit içinde Shiba Inu’yu tahtından indirebilecek favorilerinden üçünü paylaşıyor. Biz de analistin paylaşımlarını, kendi anlatımıyla Kriptokoin.com okuyucuları için hazırladık.

Analistin favori altcoin projeleri

Cardano (ADA)

Cardano’yu sevmenin birçok nedeni var ve bunlardan biri geliştirme prosedürü. Bu Blockchain, takipçilerin ilerlemeyi izlemesini kolaylaştıran beş evreli bir yol haritası belirledi. Şu anda son iki etapta tıpkı anda çalışmalar yapılıyor. En son amaç, büsbütün merkezi olmayan, kendi kendini idame ettiren bir sistem olmak.

Cardano’yu heyecan verici bir katalizör bekliyor ve bu, Hydra ölçeklendirme tahlilinin lansmanı. Bu, kimi süreçlerin main-chain dışında işlenmesini içeriyor. Bu sistem tam olarak faaliyete geçtiğinde, Cardano saniyede 1 milyona kadar süreç gerçekleştirebilecek. Hydra, test ağı evresine bu yıl kadar erken ulaşabilir. Bu açıkça Cardano’ya büyük bir dayanak sağlayabilir.

Avalanche (AVAX)

Avalanche,hız kelam konusu olduğunda esasen bir kazanan. Bu Blockchain ağı saniyede 4.500 süreç gerçekleştiriyor ve her süreç iki saniyeden daha kısa müddette mutlaklığa ulaşıyor. Kimi Blockchain, süreçleri tamamlamak için bir dakika yahut daha fazlasını gerektiriyor.

Geliştiriciler ayrıyeten Avalanche alt ağları oluşturabiliyor. Bu, Avalanche aracılığıyla kendi özel Blockchain’lerini başlatabilecekleri manasına geliyor. Ağın öteki büyük avantajı birlikte çalışabilirlik.

Ethereum (ETH)

State of the dApps’in gösterdiğine nazaran, altcoin 2.900’den fazla dApp’e mesken sahipliği yapıyor. Finanstan oyuna kadar her mevzuda dApp’ler sunuyor. Kullanıcılar, örneğin bir aracı olmadan direkt sigorta satın alabiliyor ve varlıkları ödünç verebiliyor yahut ödünç alabiliyor. Bu merkezi olmayan finans fikri ortaya çıkarsa, işin yapılma halini değiştirebilir.

Fakat Ethereum’un büyük bir kusuru var: sürat. Saniyede yaklaşık 30 süreç gerçekleştiriyor. Tekrar de bu değişmek üzere olabilir. Bu yıl ve 2023’te iki kademeli olarak piyasaya sürülecek bir güncelleme, saniyede yaklaşık 100.000 sürece ulaştıracak. Güncelleme meselesiz giderse, Ethereum piyasa pozisyonunu sağlamlaştırabilir ve kalıcı kazanımlar elde edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.