Alt Coin

Uzman: Shiba Inu mu? Hayır Bu Altcoin’den Alın!

Köpek temalı kripto para üniteleri ferdi yatırımcıların gözdesi olabilir fakat, deneyimli kripto analisti Anders Bylund’a nazaran Dogecoin yahut Shiba Inu üzere göğüs coin/token üyeleri uzun vadeli yatırım manasına gelmiyor. Analist bunun yerine Gala Games’ın (GALA) neden daha uygun bir tercih olduğunu tartışıyor.

Anders Bylund: Shiba Inu almayı mı düşünüyorsunuz?

Gala Games, oyun ortamını besleyecek bir Blockchain teknolojisi. Birinci Gala oyunu SimCity’yi hatırlatabilecek bir kasaba simülatörü olan Town Star. Town Star oyuncuları Gala Blockchain ile sanal dünyada denetim sağlıyor. Oyuna, eşsiz oyuncu avatarlarını temsil eden NFT’ler dahil. Yaklaşan Gala Games oyunlarından biride oyuncuların karşılıklı gayret edebileceği kule savunma oyunu oyunlardan biri olacak. Bir başka oyun, oyuncuların kendi tanklarını oluşturup geliştirilebildikleri üçüncü şahıs dövüş oyunu. Bu ortada Gala, Ethereum ve Binance Smart Chain ağlarının çapraz uyumlu protokollerinde çalışan bir Ethereum projesi. Pekala neden uzun vade yatırım için daha uygun? Bu sorunun karşılığıyla devam edelim…

Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse rehberlerini buradan (bölüm-1, bölüm-2) inceleyebilirsiniz.

GALA neden daha düzgün bir tercih?

Gala Games, görüntü oyunu kesiminde deneyimli ve birikimli bir takımla destekleniyor. Eric Schiermeyer, FarmVille, Mafia Wars ve Words With Friends üzere tanınan oyunların ardındaki taşınabilir oyun şirketi Zynga’nın kurucularından biriydi. Süratle gelişen metaverse ve oyun dalında, uzun vadeli muvaffakiyet asla garanti edilmez. Analist bu nedenle, Gala Games oyunlarını ve kripto para ünitelerini küçük bir ölçüyle değerlendirmeyi tavsiye ediyor. Bununla birlikte GALA, Blockchain tabanlı görüntü oyunları oluşturmak için uygun bir strateji. İki yüksek kaliteli akıllı kontrat platformunun üzerinde üçlü Blockchain sistemi çalıştırmanın getirdiği çeşitli bilgi muhafaza ve özelleştirilebilir süreç sürece düzeyleri öne çıkan özellikler. Ayrıyeten, geliştirici Schiermeyer’in sanayi bilgisi oyunun kurallarını değiştirebilir. Sonuç olarak Anders Bylund, GALA token’in Shiba yahut Dogecoin üzere göğüs kriptolarından daha bir tercih olabileceğini söylüyor:

Gala’ya küçük bir yatırımla başlamak isteyebilir ve oyun ortamı büyüdükçe ek token satın almayı bekleyebilirsiniz. Bu oyun token’i hala olgunlaşıyor, lakin aslında Shiba Inu’dan daha âlâ bir yatırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.