Alt Coin

Uzmanlar: Bu Altcoin, 1. Çeyrekte Tepeleri Görebilir!

Aave protokolü, otomatik piyasa yapıcılar (AMM) Uniswap, Balancer Labs ve Gelaton Network’ün uygulanmasıyla ölçeklendi. 2022 için, açık kaynaklı DeFi protokolü, Curve Finance ve Sushi Swap’a genişlemeye karar verdi. Altcoin projesinin yakın tarihli Centrifuge (CFG) iştiraki da bulunurken, analistler birinci çeyrekte tepeleri hedefliyor. İşte ayrıntılar…

Analistlere nazaran Aave fiyatı vites yükseltiyor

Aave protokolü, 2022’de ağını daha da ölçeklendirmeyi planlıyor. Polygon ve Avalanche’ye dağıtılan DeFi protokolü, ağı daha yüksek ölçeklemeye itti. Bu, Aave’nin kullanıcı tabanını güçlendirdi ve protokoldeki on-chain aktifliği artırdı. Daha da değerlisi, Aave’nin başlangıç ​​ekibi Blockchain’ler ortası bir yönetişim köprüsü başlattı. Bu, protokolün mainnet idaresinden birden çok ağda yönetilebileceği manasına geliyor. Aave topluluğu, gas’sız oylamayı aktifleştirmek ve ağdaki kullanıcılar için yönetişimi kapsayıcı hale getirmek için çalışıyor.

Altcoin projesinden kıymetli haberler

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Gerçek dünya varlıklarının DeFi protokollerine bağlanmasını sağlayan bir platform olan Centrifuge (CFG), RWA Pazarını başlatmak için Aave ile anlaştığını bildirdi. Ayrıyeten projenin geliştirici takımı V3 üzerinde çalışıyor. Bu yükseltme, açık kaynak protokolü, sermaye verimliliği, risk azaltma ve cross-chain köprülemeyi maksatlar. Ek olarak, Aave’nin V3 protokolü altı kere denetlendi ve Arbitrum test ağında çalışıyor.

Analistler AAVE için neler söylüyor?

Çinli bir gazeteci olan Colin Wu, Aave’nin 2022’de taşınabilir cüzdanını piyasaya sürmek için çalıştığını bildiriyor. Aave, NFT Teminat protokolleri üzerinde çalışmaya başladı; 2022’deki web3 güncellemelerinin bir modülü olarak, DeFi protokolü mahallî ödeme uygulamasını göndermeyi planlıyor. Bir kripto analisti Crypto_McKenna, Aave fiyat trendini kıymetlendirdi ve DeFi tokeninin yatırımcıların beklediğinden daha süratli bir aralığa gidebileceğini kestirim etti. Analist 2022 birinci çeyrek için aşağıdaki setup’ı paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.