Alt Coin

Uzmanlar Bu Altcoin’leri Seçti: Ethereum’u Geçecekler!

Uzmanlar, katman 1 tahlilleri MATIC, Solana ve Terra’nın, öncü altcoin Ethereum’dan daha yeterli performans gösterebileceğine inanıyor. Ethereum fiyatı yükseliş trendinde, lakin analistler, katman 1 tahlillerinin bu altcoinden daha uygun performans gösterebileceğine inanıyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Seçilen altcoin projeleri

Analistler, Bitcoin ve Ethereum’dan MATIC, Solana ve Terra’ya sermaye rotasyonu kaydettiler. Solana, Terra ve Avalanche, Ethereum’dan daha düzgün performans göstererek 2021’in başından bu yana yatırımcılara daha yüksek çıkarlar sunuyor. Analistler, son iki hafta içinde katman-1 tahlilleri Matic, Solana ve Terra’da sermaye akışında bir artış kaydettiler. Destekçiler, zincir üzerinde yüksek aktiviteye sahip tokenlerin 2021’in sonundan evvel Ethereum’dan daha düzgün performans gösterebileceğine inanıyor. Analistler, Ethereum vs L1 tartışmasında katman-1 tahlillerine büyük bahis yapıyor.

Three Arrows Capital CEO’su ve CIO’su Su Zhu ve bir kripto araştırmacısı olan Hasu, Ethereum’a karşı katman-1 tartışmasının iki tarafını tartıştı. Kurumsal yatırımcılar ve büyük cüzdan traderları MATIC, Solana ve Terra’ya sermaye akıttı. Solana’nın piyasa pahası Avalanche ve Terra’nın iki katından fazla. Ölçeklenebilirlik tahlillerine yönelik artan yatırımcı iştahı, kilitlenen toplam bedelden ve ağlardaki zincirleme faaliyetlerden açıkça görülmektedir. MATIC ve Solana’daki faal adreslerin sayısı son iki ayda istikrarlı bir biçimde arttı. Takma isimli bir kripto para analisti olan @AltcoinSherpa, birkaç ay evvel bir anket yaptı. Sonuçlar, iştirakçilerin büyük çoğunluğunun bir altcoin portföyüne ve sıfır Bitcoin holdingine sahip olduğunu ortaya koydu. Analist, katman-1 ölçeklendirme tahlillerinin Ethereum’dan daha âlâ performans göstermeye devam edebileceğine inanıyor.

Terra’nın LUNA‘sı 12. en büyük kripto para ünitesi ve taraftarlar buna “Blockchain’de Alipay” ismini veriyorlar. Bir kripto analisti ve YouTuber olan @TraderMayne, Terra’nın fiyat trendini kıymetlendirdi ve tokenin fiyat keşfine girebileceğini iddia etti.

FXStreet analistleri Solana fiyat trendini kıymetlendirdi ve altcoinin toparlanmaya ve 330 doları hedeflemeye hazır olduğunu kestirim etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.