Alt Coin

Uzmanlar, Bu Metaverse Coin’den Ralli Bekliyor!

Uzmanlar, oyunun popülaritesi arttıkça tanınan metaverse coin Axie Infinity fiyatının %80 artabileceğini kestirim ediyor. Axie Infinity’nin geliştiricileri Sky Mavis, yakın vakitte geliştirilmekte olan arazi oyununu ortaya çıkardı. Axie Infinity, oyunu birinci 1000’de bitirenler için dönemlik mükafatları duyurdu. Stake ödüllerinde planlanan düşüşe karşın, analist Ekta Mourya Axie Infinity fiyatında yükseliş görünümüne sahip. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Parlayan metaverse coin projesi

Play to earn oyunlara sermaye girişi artmaya devam ederken, Axie Infinity fiyatının yükseliş eğilimi var. Analiste nazaran AXS, benimsemedeki ani artış ve 2022 planları ile %80 oranında artabilir. En büyük oyna-kazan oyunlarından biri olan Axie Infinity, benimsenme ve popülerlikte bir artışa şahit oldu. Oyunun tokeni AXS, 2021’in on iki ayı boyunca piyasa bedelinde büyüme kaydetti. Axie Infinity ekosistemi ve oyununun geliştiricileri Sky Mavis, 2022 için yol haritalarını açıkladı. Oyna-kazan oyun ekosistemi planları, Axie Infinity için yükseliş kıssasını ateşledi. Axie Infinity yeri şu anda geliştirme etabında ve yıl içinde piyasaya sürülebilir. Ortalama Axie Infinity oyuncusu ayda 400 dolar kazanıyor ve bu da onu üçüncü dünya ülkelerinden gelen kullanıcılar için pasif bir gelir kaynağı yapıyor. Bugün erken saatlerde, oyna-kazan oyunu, oyunu bitirenler için dönemlik mükafatları duyurdu. Bu, oyuna yeni kullanıcıları çekebilir ve tokenin kabulünde bir artış manasına gelebilir. Ayrıyeten oyun, aylık 2.000.000 olan bahis ödüllerinin planlı olarak 1.566.000’e düşürüldüğünü duyurdu.

FXStreet analistleri, Axie Infinity fiyat trendini kıymetlendirdi. Analistler, Axie Infinity’nin bir geri dönüşün akabinde yükseliş eğilimi başlatabileceğini kestirim ediyor. Analistlere nazaran, play to earn tokeninin çok sayıda üst istikametli potansiyeli var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.