Alt Coin

Uzmanlar Onayladı: Bu Altcoin’ler Ethereum’u Geçecek!

Ethereum rakibi olarak bilinen Cardano (ADA), birinci ERC-20 dönüştürücüsünün lansmanını yaptı. Ethereum katilleri Polkadot (DOT), Solana (SOL) ve Cardano, 2021’de ilgi ve on-chain aktivitede bir artışa şahit oldu. DeFi projeleri, ucuz ve daha süratli süreçler için Ethereum ağından Solana yahut Avalanche’a taşınmaya devam ediyor. Analistler, mevcut döngüde altcoin’ler için kırmızı bayraklara dikkat çekerek Ethereum fiyatında bir düşüş öngörüyorlar. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

ADA, SOL ve DOT, Ethereum (ETH)’den daha âlâ performans gösterebilir

Başkan altcoin ‘birleşmeye’ yahut Proof of Work (PoW)’dan Proof Of Stake (PoS)’a geçişe gerçek ilerlerken, uzmanlar Cardano, Solana ve Polkadot’un ETH’den daha âlâ performans gösterebileceğine inanıyor. Uzmanlar, Ethereum’un PoS geçişinin, altcoin projesinin milyonlarca yeni kullanıcıyı bünyesine katmasına müsaade verebileceğine inanıyor. Bununla birlikte, 2021 yılına kadar, katman-1 tahlilleri on-chain aktivite ve süreçlerde bir artışa şahit oldu. Avalanche ve Polygon (MATIC), Eylül 2021’den yıl sonuna kadar günlük faal adreslerde %435 ve %125 büyüme kaydetti.

Günlük aktif adreslerdeki artış, katman-1 ölçeklendirme tahlillerine yatırımcı ilgisinin arttığını gösteriyor. Uzmanlar, birleşmenin etkin kullanıcıları ve Ethereum ağındaki süreç hacmini artıracağını iddia ediyor. Birleştirme tarafından uygulanan temel iyileştirmelerin ağdaki süreç maliyetini düşürmesi bekleniyor. Bununla birlikte, bir konsensüs düzeneğinden başkasına geçişin, ETH ağının yükselen katman-1 ölçeklendirme tahlilleriyle rekabet etmesine yardımcı olup olmayacağı açık değil.

Bir Ethereum katili olarak tanınan olan Cardano, kısa müddet evvel ERC-20 dönüştürücüsünü piyasaya sürdü. Topluluk artık Ethereum’dan Cardano ağına ERC-20 token’leri getirme imkanına sahip olacak. Cardano, kontratları daha yüksek kapasitede yayınlamak için ağını yeniledi. Bir kripto analisti ve eğitimcisi olan FeraSY1, ETH fiyatlarındaki düşüşün kırmızı bayrak olduğuna inanıyor. Analist, mevcut döngünün düşen altcoin fiyatlarının kripto para üniteleri için kırmızı bir bayrak olduğunu belirtiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.