Bitcoin

VanEck Yöneticisi: Bitcoin’de Artık Bu Tabanları Bekliyorum!

VanEck’ten Gabor Gurbacs, Bitcoin (BTC)’in 30.200 doların altına düşmesi 20.000 dolara kadar düşüşe yol açabilir görüşünde. VanEck fonunun önde gelen kripto uzmanı, 30.200 doların Bitcoin’in daha fazla fiyat hareketi için kritik bir nokta olduğuna inanıyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Bitcoin için 20 binler konuşulur oldu

VanEck’in Dijital Varlıklar Lideri Gabor Gurbacs, mevcut Bitcoin fiyat düşüşü ve MicroStrategy‘nin amiral gemisi kripto konusundaki bahsi hakkında yorum yapmak için Twitter’daydı. Gurbacs, BTC sahiplerine düşüş uyarısı veriyor, lakin her şey Bitcoin’in mevcut pozisyondan hangi istikamete hareket edeceğine bağlı. “20.000 dolara gerçek önemli bir gevşeme olabilir” görüşünü dillendiriyor yönetici. Gurbacs, Bitcoin’den nefret eden altın düşkünü Peter Schiff’in Cuma günü yayınlanan görüşüyle ahenk gösteren bir görüşü tweetledi: Bitcoin 30.000 doların altına düşerse, bir ani çöküş olasıdır.

Gabor Gurbacs, 32.000 doların altına inmesi durumunda BTC’nin 20.000 dolara düşme mümkünlüğünü bekliyor; ve ikincisinin BTC için değerli bir düzey olduğuna inanıyor. Ayrıyeten bu, şu anda MicroStrategy tarafından tutulan toplam 124.000 Bitcoin’in ortalama fiyatı. Şimdiye kadar, MSTR yıldan yıla yüzde 31’den fazla düştü, bu nedenle şirket geçen yıl BTC’de elde ettiği kazanımları kaybetti. Genel olarak Gurbacs, BTC’nin bu hafta sonu davranış biçiminin Pazartesi günü piyasalara ne olacağını belirleyebileceğini ekliyor.

Gurbacs ayrıyeten, finans kurumlarının yatırım yapmak istediği piyasada bol ölçüde likit sermaye olduğunu da tweetledi. Birçoğu 10.000 dolardan süreç gördüğünde BTC’ye girmedi ve akabinde tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 68.000 dolara kadar olan rallisini kaçırdı. Bu nedenle, VanEck’teki kripto yöneticisi, fiyat düştüğünde Bitcoin trenine atlayabileceklerini varsayıyor. Bunun nedeni, merkez bankalarının çok para basması, enflasyonun yüksek olması ve birçok yatırımcının mevcut piyasa şartlarında tahvillere güvenmemesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.