Alt Coin

Varsayımlarıyla Efsaneleşen Analist: Bu 5 Altcoin, Katlanarak Artacak!

Efsanevi kripto analisti Michaël van de Poppe, akıllı mukavele platformu Solana (SOL) dahil olmak üzere bu yıl büyük çıkarlar elde etme potansiyeline sahip olabilecek 5 altcoin projesini paylaşıyor. Bu yazıda, Van de Poppe’nin 2022 iddialarına ve piyasa tahlillerine göz atalım.

Analist, verimli bir 2022 geçirebilecek altcoin projelerini paylaşıyor

Yeni bir Youtube oturumunda Van de Poppe, 159.000 abonesine Solana ve Avalanche (AVAX) üzere 1. katman altcoin projelerinin “devasa” bir 2021 geçirdiğini ve kripto piyasasının 2022’de büyümeye devam etmesini beklediğini söylüyor:

Örneğin, çok başarılı olan 2021 katman-1 Blockchain örneklerinden Solana birkaç dolardan geldi ve 240 dolara çıktı. AVAX, muhakkak şaşırtan olan, birkaç dolardan 140 dolara hakikat hızlanmaya başladığı misal performanstı. Münasebetiyle, portföyünüze dahil etmeniz gereken projeler “katman-1’ler”.

Analistin listesindeki bir başka altcoin, merkezi olmayan paralel Blockchain ağı Cosmos (ATOM). Van de Poppe’ye nazaran, Cosmos HH ve HL düzeyleri eşliğinde bedel kaydetmeye devam ederken bir ralli için hazırlanıyor. Analist, takipçilerine ATOM için portföyde yer ayrılmasını tavsiye ediyor:

Portföyünüzde olması gereken daha fazla altcoin yahut katman-1 var, bunlardan birincisi katiyen ATOM, şu anda kendisini yeni bir koşunun gerçekleşmesi için hazırlıyor. Cosmos tablosuna temelden göz atarsak, Cosmos’un koşmaya başlamaya katiyetle istekli olduğunu düşünüyorum.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız, ikinci katman Blockchain projelerine [Chainlink (LINK), Polygon (MATIC)] dair Austin Arnold’ın tahlillerine buradan göz atabilirsiniz.

DOT ve CRV’de analistin radarında

Sıradaki, Van de Poppe’nin ATH düzeyi olan 55 dolardan düzeltici hareketine karşın hala uzun vadeli yükseliş olduğunu söylediği birlikte çalışabilir Blokchain’i Polkadot (DOT). Analist şunlarla devam ediyor:

Birebir şey Polkadot için de geçerli. Burada çok ağır bir düzeltme hareketi gördü, lakin hala daha yüksek ve daha yüksek inişler yapıyoruz.

Van de Poppe’nin izlediği bir başka kripto kesimi, DeFi ve yükselişe geçtiği bir altcoin, stablecoin odaklı merkezi olmayan borsa (DEX) Curve Finance’in idare token’i olan Curve DAO Token (CRV). Poppe’e CRV’nin “ivme kazandığını” söylüyor ve şunları ekliyor:

CRV şu anda uyanıyor ve bunlar hala hareket etmeye devam edecek. 2021, DeFi için müthiş bir yıldı. 2022 büyük olasılıkla DeFi için olağanüstü bir yıl olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.