Alt Coin

Varsayımlarıyla Ünlenen Analist, 5 Altcoin İçin Kritik Varsayımlar Yaptı!

Varsayımlarıyla ünlenen kripto analisti Michaël van de Poppe, Ethereum rakibi Fantom (FTM), Polygon (MATIC) ve öteki üç altcoin için sırada ne olduğunu haritalıyor. Bu yazıda, Poppe 10 Ocak tarihli tweet’lerinin gidişatına göz atalım.

Analist altcoin fiyatlarını BTC paritesinde inceliyor

Michaël van de Poppe, 555.100 Twitter takipçisine, işletmeler için epeyce ölçeklenebilir bir Blockchain olan Fantom’un şu anda Bitcoin’e (FTM/BTC) karşı kıymetli bir dayanak düzeyinde süreç yaptığını söylüyor:

Çok kolay, büyük bir kaçış görüldü. Buna dayanarak, long spot durum aramak için birinci alan, sıçradığımız alan. Çok nezih görünüyor.

  • Şu anda FTM/BTC çifti, Van de Poppe’nin 0,00005 BTC (2,11 dolar) olan giriş noktasının çabucak üzerinde seyreden 0,000053 BTC’den (2,52 dolar) süreç görüyor.

Analistin radarındaki bir başka altcoin ise Blockchain ölçekleme tahlili Polygon. Van de Poppe’ye nazaran, MATIC, HH ve HL düzeyleri kaydetmeye devam ettiği için son düzeltmesine karşın hala yükseliş görünüyor:

Yeşil bölge, korunması gereken çok değerli bir bölge. 2.15-2.20 doların üzerine çıkarsa, öteki bir yükseliş koşusunun gerçekleşebileceğini varsayıyorum.

Sıradaki, Van de Poppe’nin ATH düzeyi olan 4,84 dolardan keskin bir düzeltme yaptıktan sonra iki güçlü takviye düzeyine yaklaştığını söylediği Blockchain oyun platformu Enjin Coin. Poppe, kritik takviyeleri aşağıdaki grafikte paylaşıyor.

Merkezi olmayan fintech teşebbüsü Woo Network’ün token’i olan WOO, analistine nazaran Bitcoin’e (WOO/BTC) karşı büyük bir direniş ve ralli yapmakla tehdit ediyor.

Bu, büyük bir çıkış için hazırlanıyor. HL düzeyleri oluştururken direnci daima test ediyor. Öbür bir kırılma = yükseliş devamı.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız listedeki son altcoin, yüksek verimli Blockchain Zilliqa’dır (ZIL). Van de Poppe’ye nazaran Zilliqa, Bitcoin’e (ZIL/BTC) karşı güçlü direncini kaldırmayı başardı ve artık 0.0000014 BTC’de (0.05 dolar) bir yükseliş daha oluşturmaya hazır görünüyor:

Bu, tıpkı Aralık ayındaki altcoin’lerin şahane bir alım olması üzere, üst yanlışsız bir çıkış yaptı (ATOM ve LINK’i hatırlıyor musunuz. Şu anda bir dayanak alanında, düzgün bir nokta olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.