Bitcoin

Varsayımlarıyla Ünlenen Analist, Bitcoin İçin Sıradaki Düzeyleri Verdi!

Bitcoin, fiyat düzeltmesinin sona erebileceğine dair umutların ortaya çıkmasıyla 22 Aralık’ta 50.000 doları aştı. Kriptokoin.com’da artık analistin işaret ettiği bir sonraki izlenmesi gereken BTC fiyat düzeyleri var.

Bitcoin için düzeltme bitiyor mu?

Analiste nazaran 50.500 dolar kırıldığında yükselişe geçilmeli. Elde edilen datalar, BTC’nin 50K düzeylerini aşıtığını gösterdi, 13 Aralık’tan bu yana en yüksek düzey. Analist Michaël van de Poppe bahis ile ilgili olarak şöyle diyor:

Bitcoin’de birinci atılım gerçekleşti. Fakat yeniden de yükselişte olduğumuzu belirtmek için kâfi seviyeyi kırmamız gerekiyor. Genel olarak, 50,5-51.5 bin dolarlık bir atılıma ikna oldum. Ayrıyeten, 2022 genel olarak şahane bir yıl olmalı.

50.000 dolar ruhsal direnç oluşturduğundan yatırımcı ve uzmanlar, Bitcoin’in için on-chain ölçümlere döndü. Bunların ortasında, tarihî olarak satın alma vakti olan hareketli ortalama yakınsama sapma (MACD) göstergesinde yükseliş sinyalleri kaydeden fon yöneticisi Dan Tapiero da vardı. Uzman durumu, “Ralliler en beklenmedik anda/yorgun boğalar pes ettiğinde başlar” diye özetledi. Satın alma sinyali en son Eylül ayının sonunda, Bitcoin bir aydan biraz daha uzun bir müddet sonra tüm vakitlerin en yüksek düzeylerine yükselmeden çabucak önceydi.

Yatırımcılar için daha yürek verici işaretler olarak, altcoinler Çarşamba gününe kadar daha değerli günlük çıkarlar kaydetmeye başladı. Ether (ETH) 4.000 doları korurken, Terra (LUNA) yazı yazılırken %16 arttı. Ripple’ın XRP tokeni %9 süreç gördü. Van de Poppe şöyle diyor:

Kendimi âlâ pozisyonlandırmak istersem, bu basamakta kripto satın almak isterim. Birçok altcoin çok düştü, hatta kimileri ATH’lerinden bu yana %80 bile. Benimseme bile büyüyor ve fiyat açısından bu paralar ağır dayanak bölgelerinde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.