Alt Coin

VC Firması, Bu Altcoin’lere Gözleri Çevirdi: Büyük Yıl, Yükselişteyiz!

Risk sermayesi şirketi Race Capital’in genel ortağı Alfred Chuang, kuruluşun Bitcoin ve DeFi platformu Solana’da yükseliş beklediğini ve birinci katman (L1) Blockchain’lerin geleceğine dair optimist olduklarını söyledi. Chuang, bu alandaki altcoin projelerine yönelik talebin neden arttığını da paylaşıyor.

Birinci katman altcoin projeleri finansal çeşitlilik sağlıyor

CNBC’ye konuşan Chuang, kripto para üniteleri etrafındaki heyecanın, demokratikleşmeyle birlikte gelen ve hasebiyle daha fazla beşere ulaşan genelleştirilmiş finansal eserlere olan talebin yönlendirildiğini belirtti. Chuang’a nazaran, kripto para ünitelerinin potansiyel büyümesi, temel olarak aracılara olan muhtaçlığı ortadan kaldıran merkezi olmayan tabiatı nedeniyle, teknolojideki ‘en heyecan verici zamandır’. “Yükselişteyiz” sözüne gelince, Chuang, CNBC demecinde şunları paylaşıyor:

Bitcoin ve Solana üzere öteki birinci katman kripto para üniteleri konusunda iyimseriz. Para ünitelerinin ticaretinde, çok daha genelleştirilecek ve çok daha geniş bir kitleye ulaşabilmek için çok daha demokratik hale getirilecek finansal eserler yaratma konusunda bir heyecan var.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Coinbase’nin üst seviye yöneticisi Surojit Chatterjee, tanınan Twitter analistleri Michaël van de Poppe ve Austin Arnold, yakın tarihlerde “birinci katman (Layer-1) Blockchain projelerinin” 2022’de yükselişe geçeceğini varsayım etti. Race Capital’in genel ortağı Alfred Chuang’nın da ilgisini çeken bu projelerden kimileri aşağıdaki listededir.

  • Ethereum (ETH)
  • Binance Smart Chain (BNB)
  • Solana (SOL)
  • Cardano (ADA)
  • Polkadot (DOT)
  • Terra (LUNA)
  • Avalanche (AVAX)
  • Polygon (MATIC)
  • Algorand (ALGO)
  • TRON (TRX)

Chuang’ın beklentisi, FTX’in kurucusu Sam Bankman-Fried’in görüşüyle ​​örtüşüyor

Genç milyoner Fried, Ethereum ile rekabet ettiğini öne süren eşsiz temel teknolojiye atıfta bulunarak Solana’nın (SOL) kıymetinin artacağına inanıyor. Bu potansiyele dayanarak Chuang, risk sermayesi firmalarının Blockchain merkezli firmalara dayanaklarını artıracağını belirtti. Chuang, DeFi üzere eserlerin süratli kripto büyüme oranının, VC firmalarının eşsiz bir teknoloji eseri olduğu için dalı keskin bir halde takip edeceği manasına geldiğine inanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.